dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

rica etsem bana da bir yorum yapabilirmisiniz resimlere göre sizce ???

Canım seninkini ilk resme göre erkek gördüm ama 2.de kız :26::26: Nub gözükmüyorr
Ama ben yinede kız diyimm
Rabbim gönlündekini sağlıkla versin

Canım seninkini ilk resme göre erkek gördüm ama 2.de kız :26::26: Nub gözükmüyorr
Ama ben yinede kız diyimm
Rabbim gönlündekini sağlıkla versin

Teşekkürler :) ilk resim(yani bebeğimin en son hali) ikili test resmi 13+2 haftalık doktor erkeğe benziyor demişti o zaman ama kısmet bakalım haftaya belli olacak kontrolum var yazarım yine :)

Kızlar ben buraya foto değil de video koysam olur mu yaa usg forosu yok da videosu var konulabiliyor mu eğer oluyosa nasıl yüklicem bana yardım ederseniz sevinirim yaa cinsiyet görebilecekmisiniz bakalım siz ben bişey anlamadım da...

Buraya video hic eklemedim cnmm
Yuotub a eklersen izleyebiliriz

resmi ekleyebildimmi bilmiyorum ama tecrübeli arkadaşlar banada bi yorum yapabilirmi

Eklentiler

• $041.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 221
Kızlar paylaşımlarınız çok güzel. sayenizde farkettiğim kadarıyla sanırım kızım olacak. Zaten hep rüyalarımda kız görüyorum. Hayırlısı olsun hepimize..

ben 14+1de doktara gittim daha doğrusu ölçümler için radyoloji uzmanı baktı bana cinsiyet için 100/100 kız dedi sizce yanılma payı olabilirmi çünkü 13+5 te gittiğim doktorda erkeğe benzetti bu durum çok kötü kararsızlık içersindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…