dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Eklentiler

• 2395DE5F-3E18-4AC7-8DA2-AA54E4FF4D0E.jpeg
    2395DE5F-3E18-4AC7-8DA2-AA54E4FF4D0E.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 40
Arkadaslar aranizda midesi bulanan varmi 13 haftalik olan ben ilk 5 haftalikken rahatim sonra bu zamana kadar mide bulantisi yasiyorum fitilerle duruyorum hicbirsey yiyemiyorum icemiyorum su yogurt tuzlu kirakerler elma leblebi gibi seylerle mide dinlendiryom limon vs erik zaten tatli asla midem almiyo. sizler ne yiyorsunuz

Arkadaslar aranizda midesi bulanan varmi 13 haftalik olan ben ilk 5 haftalikken rahatim sonra bu zamana kadar mide bulantisi yasiyorum fitilerle duruyorum hicbirsey yiyemiyorum icemiyorum su yogurt tuzlu kirakerler elma leblebi gibi seylerle mide dinlendiryom limon vs erik zaten tatli asla midem almiyo. sizler ne yiyorsunuz

Kızlar merhaba benim miniğime de yorum yapar mısınız kız mı erkek mi? Ben hep kız hissediyorum

Benim bulantım hiç yok canım bu ikinci gebeliğim ilkinde baya bulantılı geçmişt bunda hamile gibi hissetmiyorım bile

X