dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Arkadaşlar bir tahmin alabilir miyim lütfen

Eklentiler

• 20200508_110556.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 24
  • 20200508_110518.jpg
    107,7 KB · Görüntüleme: 28
Kese şekliyle olan tahminler yanlışş. Benim birisi yuvarlaktı. Diğeri incecik uzundu. Tahminlere göre biri kız diğeri erkekti. Bugün öğrendik. Doktor kesin kız ikisi de dedi.

Kese şekliyle olan tahminler yanlışş. Benim birisi yuvarlaktı. Diğeri incecik uzundu. Tahminlere göre biri kız diğeri erkekti. Bugün öğrendik. Doktor kesin kız ikisi de dedi.
Kese degil nub tahmini tutar ama size tahminde bulunmadım dimi saglıkla gelsin prensesler benimde ikiz prenseslerim var 3.5 yaşındalar

Birde kese şekli değil yolksac göre tahmin yapılıyor keseyi paylaşın çizim size yolksac nerede oldugunu

Benim bebeğimin cinsiyeti için de tahminde bulunur musunuz acaba. 16. Haftaya daha coook var

Eklentiler

• 1588947466172612492522.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 47
Benim bebeğimin cinsiyeti için de tahminde bulunur musunuz acaba. 16. Haftaya daha coook var
Kaç haftalık usg çok hafif çıkıntı var ama emin olamadım başka usg varsa paylaşırmısınız 11 12 13 haftalar olmalı

Kıza benziyor gibi ama emin olamıyorum dr nubuna + getirmiş cnm başka usg hiçmi yok 11 12 13 olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…