dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Merhaba bana da tahmin yapabilir misiniz dosya ekledim 12+6 ya ait ultrason görüntüsü

Eklentiler

• FD68A0A9-EE33-421C-AACA-D4B662FB4DAB.jpeg
    FD68A0A9-EE33-421C-AACA-D4B662FB4DAB.jpeg
    158 KB · Görüntüleme: 36
Slm arkadaslar benim bebegimede tahminde bulumabilirmisiniz yurtdisindayim ve burda 5 aydan once soylemiyolar☹️ Merak ediyorum
Usg kaç haftalık erkek gibi net degil usg varsa başka paylaşın

Usg kaç haftalık erkek gibi net degil usg varsa başka paylaşın
13 haftalik kontrolde verildi resim baska yok neyazikki tek resim bidahaki daha net olur sanirim bende erkek gibi hissesiyorum cin takvimi yumurtlama gunu olmasi bakalim hayirli saglikli dogsunda bir kizim var birde oglum olsun isterim😊sizin tahminler genellikle tutuyor.

E Elabe
Kız gibi emin olamıyorum nubu ne dik nede paralel böyle usgler beni yanıtıyor hatta iki usg paylaşıldı onlarada tahminimde yanılma olabilir dedim 😂😂 B BUSR4 ve A Aselberen usgleri de böyle nubları umarım yanılmıyorumdur sanki eminde değilim kız gibi gibi 😬😬

E Elabe
Kız gibi emin olamıyorum nubu ne dik nede paralel böyle usgler beni yanıtıyor hatta iki usg paylaşıldı onlarada tahminimde yanılma olabilir dedim 😂😂 B BUSR4 ve A Aselberen usgleri de böyle nubları umarım yanılmıyorumdur sanki eminde değilim kız gibi gibi 😬😬
kuzum 3 nisanda öğreneceğim inşallah sokağa çıkma yasağı ilan edilmezse :KK48:

kuzum 3 nisanda öğreneceğim inşallah sokağa çıkma yasağı ilan edilmezse :KK48:
Bir oğlum var kız olsun çok isterim 😊 bacak arasında kordonu vardı ve çok hareketliydi doktorum da erkek olma ihtimali var bir sonraki kontrol de netleşir dedi bakalım😊

Kızlar cinsiyeti ne sizce bacak arası ?

Eklentiler

• EAAEB4F6-575F-4266-985E-AA05E567021A.jpeg
    EAAEB4F6-575F-4266-985E-AA05E567021A.jpeg
    127,2 KB · Görüntüleme: 59
X