dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Hayırlısı canım digerlerinde paraleldi nubu 16 haftada nub olayı bitiyor canım nettir sanırım değişirmi bilemicem dr ihtimalmi dedi 😊

Tesekkur ederim 😌 Kiz istiyordum. Doktor “Hayirli olsun bebegimiz erkek” dedi. Ben de az once video kaydinda gordum, buyuk hayal kirikligiyla “Hadi yaaa, kizin adi bile hazirdi” deyince, %1 degisme ihtimali var, dua et o zaman demis. :KK70: Gelisimi ondeymis, 17+6 cikti ama normal donem donem onde gider, sonra haftasina uyar vs dedi. Boyle olunca degisme olasiligi olur mu ki?

Tesekkur ederim 😌 Kiz istiyordum. Doktor “Hayirli olsun bebegimiz erkek” dedi. Ben de az once video kaydinda gordum, buyuk hayal kirikligiyla “Hadi yaaa, kizin adi bile hazirdi” deyince, %1 degisme ihtimali var, dua et o zaman demis. :KK70: Gelisimi ondeymis, 17+6 cikti ama normal donem donem onde gider, sonra haftasina uyar vs dedi. Boyle olunca degisme olasiligi olur mu ki?
Rabbim bilir canım ilk bugun dediyse erkektir yada 2. Defa da erkekmi diye sor canım saglıkla gelsin minnoş 😊

Rabbim bilir canım ilk bugun dediyse erkektir yada 2. Defa da erkekmi diye sor canım saglıkla gelsin minnoş 😊

Amin, cok tesekkur ederim.

Bu arada bende buyuk miyom var. Bu durum her seyi etkiliyormus, belki nub’i da etkilemis olabilir. ☺️

Aaa bilmiyordum hayırlısı cnm dogumda alırlar miyomu değilmi çok geçmiş olsun cnm

Tesekkur ederim.

Hedef normal dogum, normal dogumda kendiliginden temizleniyormus. Rahim icinde oldugu icin islem yapilirsa gebe kalamayabilirmisim. Her gun en az 5 km’e yakin yurutuyor. Min. 4 litre su icirtiyor.

Sonradan değişirse minnoş 😂😂😄😄😄 dogru tahmine tıklarsınız dermişim 😉😉
Soyle yapalim, 3 hafta sonra tiklayayim ☺️ Netletmis olur. Allah biliyor ya, her “kiz” dedikten sonra insallah dua niyetine gecsin deyip amin diyordum. 😌 Benim icin zaten dogru tahmin aslinda. 😂

Soyle yapalim, 3 hafta sonra tiklayayim ☺️ Netletmis olur. Allah biliyor ya, her “kiz” dedikten sonra insallah dua niyetine gecsin deyip amin diyordum. 😌 Benim icin zaten dogru tahmin aslinda. 😂
Rabbim gönlünüzdekini saglıkla hayırla nasip etsin senin için en hayırlısı neyse onu versin inşallah 🙇

Rabbim gönlünüzdekini saglıkla hayırla nasip etsin senin için en hayırlısı neyse onu versin inşallah 🙇

Amin, insallah. Cooook tesekkur ederim tekrar. Ben de evlatlarinla sana muhtesem otesi bir omur surmenizi dilerim. Rabbim hep guzel gunler gostersin. 💕

X