dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

İkiside olur paylaşın 2 ni

13 haftada yorum yapmadi göstermiyor dedi dün dedi erkege benziyor diye 18 haftadayım gittigim doktor kadın doğumcu değildi

Lütfen bizede tahmin yaparmisiniz aranizda yeniyim 11+5 haftaligiz doktorumuza soramadik biraz sinirliydi bugün

Eklentiler

• 1583422845417708580472.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 19
13 haftada yorum yapmadi göstermiyor dedi dün dedi erkege benziyor diye 18 haftadayım gittigim doktor kadın doğumcu değildi
Hımm 18 haftalık hamilesiniz anladım canım hiçmi gitmediniz başka dr tek 13 haftamı var oda hiç net değil zor tahmin etmiştim hayırlısı 20+ da detaylıda supriz olur belki

Net değil usg ama illaki tahmin edersem sanki kız gibi gibi tekrar usg paylaşın 12+ yada 13 hafta
Lütfen bizede tahmin yaparmisiniz aranizda yeniyim 11+5 haftaligiz doktorumuza soramadik biraz sinirliydi bugün

Hımm 18 haftalık hamilesiniz anladım canım hiçmi gitmediniz başka dr tek 13 haftamı var oda hiç net değil zor tahmin etmiştim hayırlısı 20+ da detaylıda supriz olur belki
Başka gitmedim canim dediya korkudan gidemiyorum diye hayırlisi artik rabbim olmayana versin 17 sinde ayrintili var artik onda netleşir

Başka gitmedim canim dediya korkudan gidemiyorum diye hayırlisi artik rabbim olmayana versin 17 sinde ayrintili var artik onda netleşir
Aynen hayırlısı canım rabbim ol derse her şey olur bakarsın bir mucize

Bu var sadece pek gidemiyorum iki cocukla ama renklendirdim simdi belli edermi acaba net

Eklentiler

• IMG_20200305_132309.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 24
Erkek hissediyorum demiştim ama Kızım olacakmış siz bildiniz hayırlısı uğurlusu olsun. Ultrason fotoğrafı hiç düzgün çıkmadığından koymadım

Yok ablam gitmedim son tandevum 04.02.20 deydi bi hafta sonra karın ağrım vardı gittim sonra fotoya baktım 15+3 şok oldum haftaya gidiyorum
Anladım canım hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…