dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Ikra meyra Ikra meyra 12+3 haftalik canım bende bilemedim😊sağlıkla gelsin artık ne diyeyim
Bu gördüğüm nub ise hafif dik görünüyor 😬
Screenshot_2020-02-28-16-28-36.png

130 kişi katılmış ankete😊

Dogru tahmin 99 kişi

Yanlış tahmin 31 kişi

Teşekkur ederim dönüşleriniz için 😍😍

Hay Allah bilemedim şimdi sağlıkla gelsin artık kismetimizde ne varsa canım seni bilgilendirecegim kontrole gittiğimde 😊
Aynen hayırlı saglıklı gönlündeki olur inşallah eminde olamadım tam dik değil hafif dik gibi 😬

Ben burayı nasıl kaçırmışım.En son ultrason resmimiz 11+3 'ten.Tahmin alabilir miyim arkadaslar🙏

Eklentiler

• 20200215_142051.jpg
    20200215_142051.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 57
Kız demiştiniz 10 ve 12 haftada 13 haftada birşey görüyorum ama pipi mi değil mi emin değilim demiştiniz 😊
Kızım olsun diye sevinen yada erkek olsun sevinen oldumu onun dediği olsun diye tahminler ediyorum bunu daha öncede yaptım saglıkla gelsin hayırlı olan paşacana paşacanmış 😊

Kızım olsun diye sevinen yada erkek olsun sevinen oldumu onun dediği olsun diye tahmine ediyorum bunu daha öncede yaptım saglıkla gelsin hayırlı olan palacana paşacanmış 😊
Amiiin inşallah 🥰 çok istedim kızım olmasını çok ümitlendim çevrem de hep kız dedi ama hayırlısı buymuş oğlum ve eşim çok sevindi öğrenince o bana yetti 😄

Evet pipi oldugu halde dr pipi olsa söylemezmi demiştin M mely15 de çizdiğim görüntüye pipi o dedi ama senin istegini kıramadım .ama sonuç mutlusunuz hepsi evlat yeterki saglıklı hayırlı olsun 😊
Amiiin inşallah 🥰 çok istedim kızım olmasını çok ümitlendim çevrem de hep kız dedi ama hayırlısı buymuş oğlum ve eşim çok sevindi öğrenince o bana yetti 😄

Evet pipi oldugu halde dr pipi olsa söylemezmi demiştin M mely15 de çizdiğim görüntüye pipi o dedi ama senin istegini kıramadım .ama sonuç mutlusunuz hepsi evlat yeterki saglıklı hayırlı olsun 😊
Ne biliyim doktor kesin değil inanma dedi benim de inanasım gelmedi 😂 birde ilkte 12 haftada kesin demişti aynı doktor bunda 14 haftada emin değilim deyince bi ihtimal dedim 😊

Ne biliyim doktor kesin değil inanma dedi benim de inanasım gelmedi 😂 birde ilkte 12 haftada kesin demişti aynı doktor bunda 14 haftada emin değilim deyince bi ihtimal dedim 😊
Evet istediğimiz oldumu öyle oluyor benim 12+ radyoloji yine erkek geliyor dedi bende hiç inanmadım özel dr söylemedi onamı inanacam demiştim. 16 haftada dr erkek dedi 😊 3.gebeliğimde o kadar çok istemişimki rabbim ikiz kız nasip etti 😘😍

Evet istediğimiz oldumu öyle oluyor benim 12+ radyoloji yine erkek geliyor dedi bende hiç inanmadım özel dr söylemedi onamı inanacam demiştim. 16 haftada dr erkek dedi 😊 3.gebeliğimde o kadar çok istemişimki rabbim ikiz kız nasip etti 😘😍
Ne güzel Allah bağışlasın 🥰 ben başka düşünmediğim için bunu çok kız istedim ama kısmet değilmiş 😊

X