dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Merhabalar🙋🏼‍♀️ Doktor söyledi ama büyük ihtimal gibi şeyler dedi, siz ne diyorsunuz? 12+2 görüntüsü bu
Yok sanki erkek gibi ama nub karşıya bakıyor başka usg varmı 😬 teyit edeyim başka usg ile 😉

Son düzenleme:
Yok sanki erkek gibi ama nub karşıya bakıyor başka usg varmı 😬 teyit edeyim başka usg ile 😉
Sanki pipi var gibi yanlış mı gördüm acaba 😊
En net görüntüsü bu maalesef şimdilik. Doktor da erkeğe benziyor dedi ama erken olduğu için yüzde yüz diyemedi ama ben net bir pipi gördüm dedi. 10 gün sonra netleşecek bakalım ama oradaki parlaklığı ben de pipi olarak değerlendiriyorum o yüzden kesin gözüyle baktım erkeğe😁

En net görüntüsü bu maalesef şimdilik. Doktor da erkeğe benziyor dedi ama erken olduğu için yüzde yüz diyemedi ama ben net bir pipi gördüm dedi. 10 gün sonra netleşecek bakalım ama oradaki parlaklığı ben de pipi olarak değerlendiriyorum o yüzden kesin gözüyle baktım erkeğe😁
Ben normalde anlamam hiç Ikra meyra Ikra meyra daha iyi bilir ama bacak arasında bi yuvarlaklık gördüm pipiye benzettim 😂

Ben normalde anlamam hiç Ikra meyra Ikra meyra daha iyi bilir ama bacak arasında bi yuvarlaklık gördüm pipiye benzettim 😂
Evet var ama karşıya bakıyor o nedenle başka usg de istedim teyit etmek için açısı tam dikde degildi paralelde değil tam karşıda 😊

Merhaba bizde 11+4 haftalığız bizede bir tahmin yapabilirmisiniz

Eklentiler

• 20200218_224903.jpg
    20200218_224903.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 33
X