dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Bu usgde pipi gibi gördüm hayırlısı olsun sizin için bu usg çok net yinede yanıldıgım usg oluyor
Daha önce kız demiştiniz 12+6 da doktor bugün erkeğe benziyor ama %100 değil 2 hafta sonra belli olur dedi

Hangisi pipi acaba ben hiç göremiyorum sadece havada bi yuvarlaklık var o da göbek bağı diye düşünüyorum

Şu gördüğüm pipi ise erkek 14 haftada nub olmaz artık organı oluşmuş oluyor yanılmışda olabilirim altaki nub ise oda karşıya bakıyor 11 hafta varmı

Son düzenleme:
Şu gördüğüm pipi ise erkek 14 haftada nub olmaz artık organı oluşmuş oluyor yanılmışda olabilirim altaki nub ise oda karşıya bakıyor 11 hafta varmı

Eki Görüntüle 2592068
O ayak mı bende göbek bağı sandım ama erkek olsa 14 haftada kesin demez mi ilk oğlumda 12 haftada kesin erkek dedi aynı doktor bunda kesin değil dedi kafam karıştı 11 hafta yok malesef 12+6 ve 10+3 var

10+3 bakim
O ayak mı bende göbek bağı sandım ama erkek olsa 14 haftada kesin demez mi ilk oğlumda 12 haftada kesin erkek dedi aynı doktor bunda kesin değil dedi kafam karıştı 11 hafta yok malesef 12+6 ve 10+3 var

İşte tam dik değil ayak havada olunca pozisyonumu değiştirdi diyorum

Buda kız yönünde 12+6 da kız hayırlısı 14 de nub oluşuyor kararım önceki usg lere göre kız yönünde S seymayaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…