dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Banada zaman gecmiyor valla. 11 haftalik oldum ama ins doktor guzel bir ultrason verir cok merak ediyorum. Abisi artik o kadar eminki herkese kiz kardesim olucak diyormus

Nubu az üsten görünüyor boş gibi kafada yandan kız gibi ben kafa yapısını tam anlamıyorum nubcuyum
Cnm benim yeni bir usg var ama belli degil sanki hiçbişey yüklemeye calisacagim. Daha önceki usgleri de tekrar yuklesem neye göre değerlendiriyorsunuz anlatırmısınız cok merak ediyorum

Yükleyemiyorum dosya ekle diyip seçiyorum ama üstü çizili görünüyor ve ek olarak görünmüyor

Ay yine ben haber verirsiniz demiştiniz ama ben erken gittim 12.haftamda atmıştım size doktorun ozaman tahmini vardı ama bugün hiç bise demedi aradayım dedi sizce ?

Eklentiler

• 20200204_105219.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 35
Bence erkek bebek

Erkek olsa göstermezmiydi kendini 12.hafta da Doktor kiza benziyor emin değilim bir ay sonra belli olur dedi ama ben iki hafta sonra gittim bugünde dedi plasenta herşey azada toplanmış o yüzden söyleyemiyorum göstermiyor zaten dedi anlamadım

Ay yine ben haber verirsiniz demiştiniz ama ben erken gittim 12.haftamda atmıştım size doktorun ozaman tahmini vardı ama bugün hiç bise demedi aradayım dedi sizce ?
Bu haftalarda nub olayı bitiyor sanki size daha önce kız gibi demiştim dimi bu usgkaç haftalık sanki 14 gibi

Sanki boş görünüyor kız bence şimdi baktım usg 14 hafta

Merhabalar Rica etsem banada yorum yaparmisiniz 10 haftalik

Eklentiler

• received_3491652160875906.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…