dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Bence erkek o bebek 😊 saglıkla gelsin daha önce tahminde bulundummu anket açmıştım oylarsanız sevinirim 😊

Amin öncelik sağlık tabiki cinsiyet hiç farketmiypr ama işte insanda merak ediyor 20nci hafta söylerim deyince doktor millet nasıl öğreniyor demiştim😂😂 evet 8 haftalık falan belki sormuştum size ozaman ultrason görüntüsünden kaynaklıydı sanırsam kıza benzetmiştiniz😊😊

Amin öncelik sağlık tabiki cinsiyet hiç farketmiypr ama işte insanda merak ediyor 20nci hafta söylerim deyince doktor millet nasıl öğreniyor demiştim😂😂 evet 8 haftalık falan belki sormuştum size ozaman ultrason görüntüsünden kaynaklıydı sanırsam kıza benzetmiştiniz😊😊
8 haftalık kese konumu oluyor nub için 11 +yada 12+ olmalı bence erkek 😂😂 saglıkla gelsin

Evet ilk bebek ilk heyecanlarr😊😊 5şubatta detaylı ultrason var heralde ozaman artık söyler görür doktor😂😂 gerçi özeldeki 13ncü haftada erkek dedi bakalım😀😀 şimdimi anketi yapıyım yoksa şubatta kesin sonuç olduğundamı tabi olursa🤣🤣🤣

Evet ilk bebek ilk heyecanlarr😊😊 5şubatta detaylı ultrason var heralde ozaman artık söyler görür doktor😂😂 gerçi özeldeki 13ncü haftada erkek dedi bakalım😀😀 şimdimi anketi yapıyım yoksa şubatta kesin sonuç olduğundamı tabi olursa🤣🤣🤣
Siz bilirsiniz isterseniz şubat farketmez dönüş olursa sevinirim 😊 ilkler heyecan olur dr da epey heyecanlandırmş sizi 😊

Siz bilirsiniz isterseniz şubat farketmez dönüş olursa sevinirim 😊 ilkler heyecan olur dr da epey heyecanlandırmş sizi 😊
Aynen ben kesin öğrenince yapayımki sizin içinde iyi olur anketin doğruluğu açısından zateb diğer sorduğımdan yapmam ozaman çok erkendi şimdiki sonuca göre anket yapıcam:KK50::KK60: devlet doktorlarının klişe cevapları şimdi söylemek erken olur doğruluk payı olmaz o yüzden 20-24haftalar doğru sonuç verirrr:ukala::ukala::ukala::ukala::ukala:

Aynen ben kesin öğrenince yapayımki sizin içinde iyi olur anketin doğruluğu açısından zateb diğer sorduğımdan yapmam ozaman çok erkendi şimdiki sonuca göre anket yapıcam:KK50::KK60: devlet doktorlarının klişe cevapları şimdi söylemek erken olur doğruluk payı olmaz 5o yüzden 20-24haftalar doğru sonuç verirrr:ukala::ukala::ukala::ukala::ukala:
Aynen öyle yaparsınız 😊 bence 16 hafta dogruluk veriyor bende ikizlerimi 12+4 de sonra ara verdim surekli usg girmekte iyi değil diye ara vermiştim tabi rahatsızlık vs olursa o başka 17+ da gittim ögrendim 21 hafta detaylıda cinsiyetini biliyormusunuz dedi evet ikiside kız dedi dr dedim evet ikisidw kız demişti 😊

Son düzenleme:
Aynen öyle yaparsınız 😊 bence 16 hafta dogruluk veriyor bende ikizlerimi 12+4 de sonra ara verdim surekli usg girmekte iyi değil diye ara vermiştim tabi rahatsızlık vs olursa o başka 17+ da gittim ögrendim 21 hafta detaylıda cinsiyetini biliyormusunuz dedi evet ikiside kız dedi dr dedim evet ikisidw kız demişti 😊
Ayyyy ikizlerinizmi olucakkkk sağsalim kucağınıza alın inşallahhhhhhh yaaa çok güzellll😍😍😍😍😍 bende 13ncü haftada girdim erkek olabilir dedi bidaha 17nci haftada devlete gittim zaten ne mümkün ahahahahah😂😂 bilerek sormuştum cinsiyeti öğrenebilirmiyiz diye hayır yanlış olur diye cevap almıştım ama doktorumu seviyorum ya iyi😀😀😀 bakalım detaylıda 20haftalık olucam ozaman görücem bebeği net şekilde:KK68:

Ayyyy ikizlerinizmi olucakkkk sağsalim kucağınıza alın inşallahhhhhhh yaaa çok güzellll😍😍😍😍😍 bende 13ncü haftada girdim erkek olabilir dedi bidaha 17nci haftada devlete gittim zaten ne mümkün ahahahahah😂😂 bilerek sormuştum cinsiyeti öğrenebilirmiyiz diye hayır yanlış olur diye cevap almıştım ama doktorumu seviyorum ya iyi😀😀😀 bakalım detaylıda 20haftalık olucam ozaman görücem bebeği net şekilde:KK68:
Kızlarım 3 yaşında saglıkla yanımdalar darısı size olsun saglıkla inşallah 😍😍🙇🙇

Aynen öyle yaparsınız 😊 bence 16 hafta dogruluk veriyor bende ikizlerimi 12+4 de sonra ara verdim surekli usg girmekte iyi değil diye ara vermiştim tabi rahatsızlık vs olursa o başka 17+ da gittim ögrendim 21 hafta detaylıda cinsiyetini biliyormusunuz dedi evet ikiside kız dedim dr dedim evet ikisidw kız demişti 😊
Kafanızı şişirdim bu arada kusura bakmayın yaaa başka insanlarada yetişmeye çalılıyosunuz bende muhabbeti uzattıkça uzatıyorum:KK33::KK64::110:

Ay evet deme insan bazen muhabbet edicek insan arıyor😂😂 ıkra meyra ikizlerin isimleri galiba❤️❤️ Çok güzel isimleriii
Evet konuşmak istiyoruz arada sizinde bu haftalarda uykunuzda kaçıyordur ileriki haftalar dahada zorlaşır imkan buldukca uyuyun sonra bebek uyutmicak 1 saatte uyanıp acıktım diye cıyaklicak 😄😄 yaa zor gunler geçirdim ikizlerde çok şukur geride kaldı tatlı ve uykusuz geceler evet ikra ve meyra kızlarımın ismi 😊 çok teşekkur ederim😍

Evet konuşmak istiyoruz arada sizinde bu haftalarda uykunuzda kaçıyordur ileriki haftalar dahada zorlaşır imkan buldukca uyuyun sonra bebek uyutmicak 1 saatte uyanıp acıktım diye cıyaklicak 😄😄 yaa zor gunler geçirdim ikizlerde çok şukur geride kaldı tatlı ve uykusuz geceler evet ikra ve meyra kızlarımın ismi 😊 çok teşekkur ederim😍
Ya ben uyku işte bu saatlerde uyuyorum ama kesinlikle bende gündüz uykusu yok hamilelikten öncede kimisi kestirme yapıyorum falan filan bende hiç yoktu şimdide yok uyku bastırıyormuş falan hani bende nerdeeee şöyle öğlen uykusu uyumayı çooookşsterdim😂😂😂😂 sadece tek özlediğim uyku pozisyonu yüzüstü yayılarak uyumak🙄🙄😬😬 şuan hep sol tarafa yatmaktan solum kalmadı🤣🤣 şimdi iyi zamanlar çocuk olunca asıl dönem başlıycak uykusuz geceler 😀😀 siz valla 2 çocuk birden kolay değil annelik çoook kutsal bence rabbim herkesede yaşatsın inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ben uyuma moduna geçeyim artık mide yanmam başladı yoksa hiiiiiç uyuyamam😳😳 bulantı vs hiç yaşamadım ama 2nci aydan itibaren arada tutan mide yanmaları beni mahvetti doktora şurup yazdırdım en son o beni çok iyi yaptı.. başlamadan yatayım🤗 çoooookmemnun oldummmm sohbetin devamı gelmesi ümidiyle iyi geceler 🌙 enerjisi güzel anne🥰🥰🥰

Ben uyuma moduna geçeyim artık mide yanmam başladı yoksa hiiiiiç uyuyamam😳😳 bulantı vs hiç yaşamadım ama 2nci aydan itibaren arada tutan mide yanmaları beni mahvetti doktora şurup yazdırdım en son o beni çok iyi yaptı.. başlamadan yatayım🤗 çoooookmemnun oldummmm sohbetin devamı gelmesi ümidiyle iyi geceler 🌙 enerjisi güzel anne🥰🥰🥰
Yaaa bende yuz ustu yayılmayı çokkkkkk seviyorummmm arada sola dön yada bacak arana battaniyeyi yuvarla gögsunden başlayıp bacak arandan geçir sırtına kadar çok rahat uyku olmuştu ikizlerde ne sag nede sola dönebiliyordum bende gunduz uykusu yok 😑😑uyu tatlım bol bol uykular olsun iyi geceler 😍😍

Ben buna uygun birsey yapmıştım .istersen uygunada var sitelerde nasıl olsa 2. Cocuk düşüneceksen alabilirsin .benim 3 gebelikti almadım alsam sonra çöp olucaktı 😄
1_org_zoom.jpg

X