dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Nedense büyük umitsizlige düştüm. 7 haftalık kese tahminimden sonra çünkü sagdaysa kız diye biliyorum sende ki dedin görüntüde de sağda
Onun tutmayanı çok ya ona takılma inşallah sağlıklı bi prens gelir benim de iki oğlum var bende kiz istiyorum insan olmayanı arıyo nasip olur inşallah

Kızlar ben konu içinde nereye tiklasam. Reklam çıkıyor bildirimim geliyor tıklıyorum reklam çıkıyor ne yapmam lazim

Bir kızım var birde oğlan istiyorum kızlar tahminleriniznedir..buarada bu ultrason 9 artı 4 hagyalik
Buna göre erkek gibi ama 11 yada 12 hafta uag paylaşın 9+4 göre hemen şekil almış buna göre erkek derker tutarmı sızde bilmiyorum nub için 11 yada 12 hafta olmalı

Buna göre erkek gibi ama 11 yada 12 hafta uag paylaşın 9+4 göre hemen şekil almış buna göre erkek derker tutarmı sızde bilmiyorum nub için 11 yada 12 hafta olmalı
Canım oylemi evet erken şekillenmiş olması bana datuhaf geldi peki bu şekilde. Tahmin yapıp tutan oldumu canım cvp yazarsan çok sevincem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…