dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Aaaaaa, ama doktor kıza benzetti ben de nedense tam olarak kız diye hissettim :) bakalım söylediğiniz çıkacak mı? :)
Başka usg varsa bakayım kaç haftalık usglerde tam detaylı bakamıyoruz dr daha iyi bakar biz usg de ne görürsek dr kaç haftslıkta kız dedi 11 yada 12 hafta olmalı usg nub içşn

Başka usg varsa bakayım kaç haftalık usglerde tam detaylı bakamıyoruz dr daha iyi bakar biz usg de ne görürsek dr kaç haftslıkta kız dedi 11 yada 12 hafta olmalı usg nub içşn
12+2 de kıza benziyor dedi. Başka bi tane de şu var ama pek net değil sanki.

Eklentiler

• image.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 39
Cevap yazdım ama gelmemiş az önce. Çok şaşırdım tahmininize. Doktor kıza benzetti, ben de tam olarak kız diye düşündüm :) bakalım tahmininiz doğru çıkacak mı? :)
Geldi ustte bende cvp yazdım cvp verirseniz

Çok teşekkür ederim. 7. Haftada karından ultrasonda sola dayalı idi. Kalp atışı da 126 idi. Bunların hiç biri tutmadı sanırım :)
Kese tutmuyor tutanda var herzaman tutmuyor kese tabi nubta her zaman dogru tahmin edemiyoruz usg de pozisyon gerçekten değiştşriyor ve yanılma olıyor anket açtım 1 ay önce 48 dogru 15 yanlışım var bakalım önceki usgmı dogru sonrakimi

Allahım o havadaki ayakları mı oy yerimmm. Allahım bacaklara bakk. Maşallah sana

Bir tahmin alabilir miyim sizden

Eklentiler

• D3C1CCBA-46FA-4FD7-B6F9-66DB7D0E76FE.png
    529,8 KB · Görüntüleme: 50
  • 12BD4F5A-D7E9-4007-AE22-27370C832DB0.png
    562,6 KB · Görüntüleme: 45
  • 8924DE89-043C-45EC-A3A5-070930AAD3DE.jpeg
    71,7 KB · Görüntüleme: 45
Allah razı olsun ... onlar bacakları :) ama cinsiyetimizden nedense hala emin olamıyorum acaba göbek bağımı diye :)
Ben çokda anlamıyorum. Allah gönlünüze göre versin. Doğunca öp o bacaklarını yerime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…