dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

12 haftalık . Kafa yapısı hangi cinsiyete benzettiniz ?.doktor da emin değilim değişebilir kıza benzettim dedi . Bi kızımız var bi de oğlumuz olsun istiyoruz .nasip artık
Nubu erkek gibi canım kaç haftalıkta benzetti hayırlısı olsun sizin için başka usg varmı zorladım çünki usg tam net degil yakınlaştırınca puslanıyor usg minik çünki

Bizede bakabilirmisiniz acaba 18.haftaya girdik daha cinsiyetimizi öğrenemedik yardımcı olursanız seviniriz

Eklentiler

• IMG_20191023_155141_699.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 64

Eklentiler

• Screenshot_20191124-085139_Gallery.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 52
Nubu erkek gibi canım kaç haftalıkta benzetti hayırlısı olsun sizin için başka usg varmı zorladım çünki usg tam net degil yakınlaştırınca puslanıyor usg minik çünki
Ayda bir gidiyorum diğer ultrason görüntüsü 8 haftalık ordan anlaşılmaz diye düşünüyorum.işte 12.haftada cumartesi günü gittigimde doktor pek emin değilim bacak arasını pek göremedim değişebilir ama kız gibi dedi.telefonumun arka kamerası bozuk onle çekiyorum o da çok net çekmiyor size daha yakın bi foto atayım net değilse sonra eşimin teliyle çekerim çünkü başka ultrason görüntüsü yok maalesef. Belki kafa yapısı ile ilgili de bi tahmininiz olur .

Eklentiler

• IMAG1313_1.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 70
Evet net degil kafa şeklide erkek gibi tekrar paylaşın net bir usg cnm

Benim bebeğim içinde yorum yapar mısınız 11+1 günlük ultrason görüntüsü Ikra meyra

Eklentiler

• IMG_20191122_154715.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 90
merhaba bende çok merak ettim yorumlar mısınız acaba :)

Eklentiler

• pt.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 59
  • pt2.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…