dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

erkek dedi ama bu haftalarda yanılabildiğini de ekledi.siz kafa yapısından tahmin yapıyordunuz diye hatırlıyorum.Kafa yapısını neye benzettiniz?ilgilendiğniz için cok teşekkür ederim
Ben duruş ve kafa yapısını kıza benzettim ama doktorun bilir tabiki erkek dediyse erkektir Canım benim ki tahmin sadece hayırlı evlat olsun inşallah

Benim ikizlerimede bakabilirmisiniz bacilari burada 12 haftalik falanlar birinde bi cikinti gordum ama kizda olabilir dedi biseyler dedi ama su an 14 haftalikiz bacaklarini acmadilar

Eklentiler

• IMG-20190918-WA0010.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 48
Buradada daha ufaklar canlari sag olsun saglikli olsunlar hic farketmez kiz oglan ama 7 sene sonra rabbim nasip etti ister istemez merak yorum yapandanda yapmayandanda allah razi olsum simdiden

Eklentiler

• 15699556557825136607077916936276.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 48
Benim ikizlerimede bakabilirmisiniz bacilari burada 12 haftalik falanlar birinde bi cikinti gordum ama kizda olabilir dedi biseyler dedi ama su an 14 haftalikiz bacaklarini acmadilar
Tek yumurta ikizi sanırım kız gibi kafa şekline yorum yaptım nub görunmuyor başka usg varsa 11 yada 12 hafta yorumlarız

Teşekkürler ilgilendiğiniz için nub a göre mi kafa yapısına göre mi değerlendirdiniz acaba? Haftaya sonuç belli olduğunda mutlaka bilgilendireceğim
Nubu dik gönlünüzdeki olur inşallah benimki tahmin

nub dediğiniz işaretlediğim yerde tomurcuk var orası mı oluyor yoksa o organ gelişim yerimi ben göremiyorum arkadaslar,

Eklentiler

• 0DC845FF-F874-4ED2-9A92-2F0532823220.png
    417,7 KB · Görüntüleme: 54
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…