dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

merhaba benim usg den de ekran aldım aynı böyle görüntü var 13. hafta idi galiba..
bana kız dedi doktor.. sizin cinsiyeti belli oldu mu?

Kizlar sizce cinsiyeti nedir? Doktor soylemek istemedi. Kiza benziyor dedi. Sonra pipiye benzeyen bisey var ama bisey diyemem dedi. Ultrasonu benzeyen arkadaslar vardır belki.
Erkek

Merhaba benimkinede bakabilir misiniz tam 12 haftalık

Eklentiler

• F277F7DE-7A89-4048-9A0B-E973BDCBD62C.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 41
12 haftalık görüntü bize de bakarmısınız

Eklentiler

• 9AC68959-E14A-4133-8A69-EAC52B8F4333.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar doktor çok erken dedi ama ben videoya çektim bugün burada nubu belli 11+0 bugün sizce nedir cinsiyet

Eklentiler

• BD005D13-C456-4936-A17E-7CF775935EED.png
    362,8 KB · Görüntüleme: 61

Allah razi olsun cnm dualarin icin tum sonuclarim cikti , cvs bile yaptirdim. Malesef hepsi ayni rabbim boyle istemis demek diyorum. Dualarini eksik etme arkadasim haftaya sonlanm yapilCak piskolojik ve fizyolojik olarak cokmus durumdayim

Allah razi olsun cnm dualarin icin tum sonuclarim cikti , cvs bile yaptirdim. Malesef hepsi ayni rabbim boyle istemis demek diyorum. Dualarini eksik etme arkadasim haftaya sonlanm yapilCak piskolojik ve fizyolojik olarak cokmus durumdayim
Yaa rabbim şifa versin canım usgler iyi vs tazınca umut var demiştim rabbim saglıklı bebekler nasip etsin inşallah.. ecmain

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…