dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Benimde tahminde bulunurmusunuz kızlar 8+5 haftalık

Eklentiler

• image.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 30
11 hafta erken tahmin için belki kızdır belki erkek rabbim gölünüzdekini saglıkla nasip etsin
tavsannesi

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar banada yorum yapabilirmisiniz ? Küçük olan resimde bebiş 11+3 diğerinde 12+6.
Burda erkek yorumlamıştım sonraki usg ile gelmiştiniz ona kız yorumladım sonra dr kız dedi dediniz noldu değişiklikmi oldu usgler pozisyonla alakalı değişiyor sanırım

Son düzenleme:
Kızlar kuzumun bacakları bağdaş ama videoda yandan iki kesit resminde görünenler kordonmu yoksa takımmı ?resimde 21. Hafta
Detaylıya girdiğinizde söylemedimi size sormadımı . Bana cinsiyetini biliyormusunuz evet dedim neydi dedi ikiside kız dedim evet ikiside kız dedi dr

Burda erkek yorumlamıştım sonraki usg ile gelmiştiniz ona kız yorumladım sonra dr kız dedi dediniz noldu değişiklikmi oldu usgler pozisyonla alakalı değişiyor sanırım
Valla doktor göremediği için kesin kuz demişti geçen detaylı usg için prof a gittim başta kız dedi sonra şüphelendi. Bacaklarını açık göreyim öyle netleşsin dedi. Cd verdi bende detayda bunu yakaladım Hiçbişey alamadım kuzuma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…