dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Benimde tahminde bulunurmusunuz kızlar 8+5 haftalık 🤗

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 30
11 hafta erken tahmin için belki kızdır belki erkek rabbim gölünüzdekini saglıkla nasip etsin 😊
tavsannesi tavsannesi

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar banada yorum yapabilirmisiniz ? Küçük olan resimde bebiş 11+3 diğerinde 12+6.
Burda erkek yorumlamıştım sonraki usg ile gelmiştiniz ona kız yorumladım sonra dr kız dedi dediniz noldu 😊😊 değişiklikmi oldu usgler pozisyonla alakalı değişiyor sanırım 😂😂

Son düzenleme:
Kızlar kuzumun bacakları bağdaş ama videoda yandan iki kesit resminde görünenler kordonmu yoksa takımmı ?😜resimde 21. Hafta
Detaylıya girdiğinizde söylemedimi size sormadımı . Bana cinsiyetini biliyormusunuz evet dedim neydi dedi ikiside kız dedim evet ikiside kız dedi dr 😉

Burda erkek yorumlamıştım sonraki usg ile gelmiştiniz ona kız yorumladım sonra dr kız dedi dediniz noldu 😊😊 değişiklikmi oldu usgler pozisyonla alakalı değişiyor sanırım 😂😂
Valla doktor göremediği için kesin kuz demişti geçen detaylı usg için prof a gittim başta kız dedi sonra şüphelendi. Bacaklarını açık göreyim öyle netleşsin dedi. Cd verdi bende detayda bunu yakaladım 🤷‍♀️Hiçbişey alamadım kuzuma

X