dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Kese sağ sol olarak cinsiyet tahminine inanmıyorum ben.mesela kese sağda ise kız solda ise erkek derler.benim kızım solda duruyordu.gelinimizin kızı da sağda.onla alakalı değil bence bebek bir şekilde tutunuyor sağa veya sola nerden yumurtladıysan.bir kız bir oğlan mıydı senin?
Bu görüntüye de diğer usg ye bakarak kız diyorum
Çok tşk kızlar .kızda var oğlanda ne olursa farketmez .sağlıklı sıhhatli olsunlarda inşallah:KK200:

Kese sağ sol olarak cinsiyet tahminine inanmıyorum ben.mesela kese sağda ise kız solda ise erkek derler.benim kızım solda duruyordu.gelinimizin kızı da sağda.onla alakalı değil bence bebek bir şekilde tutunuyor sağa veya sola nerden yumurtladıysan.bir kız bir oğlan mıydı senin?
2 kız1 oğlan bu 4 cü :olamaz:☺️

Kızlar yeni görüntü 12+4 tahmin rica edebililirmiyim

Eklentiler

• WhatsApp Image 2019-08-19 at 13.17.29.jpeg
    WhatsApp Image 2019-08-19 at 13.17.29.jpeg
    103,7 KB · Görüntüleme: 89
dr göbek bağı sürekli arada olduğundan çok net bişey söyleyemiyor.Bazı kızların kilitorisi çok baskın olduğundan pipi gibi görünebiliyormş bu nedenle 2 hafta sonra dedi cnm
Erkek erkek.önceki usg de bu kadar belli değildi nub.tabi doktor daha iyi bilir hayırlısı olsun

20190822_161921.jpg

Kızlar bu yeni görüntü diğerinden 5 gün sonra 12+2 nubu belli olmuyor demiştiniz umarım bunda bellidir tahminlerinizi bekliyorum.

Bugun bakiyorm usg lere de yukleyenlere cogu da buyuk😍
Benimkini neye gore kiz dedi acaba bayag bi inceledi. Kemik yapisindan mi anliyolar sizce? Pipi gorseydi kesin gorurdu cnk oglumu 9.5 haftalik tahmin etmislerdi. Insan meraklaniyor😎 benim de icime hep kiz doguyo hele ilk usglerde ama simdi benzetemiyorm bisey 😄

X