dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

merhaba arkadasim 12 arti 2 tahminde bulunabilir misiniz acaba simdiden tesekkur ederim

Eklentiler

• IMG-20190821-WA0014.jpg
    IMG-20190821-WA0014.jpg
    109,8 KB · Görüntüleme: 88
tahminde b
tahminde bulunmamis doktor tesekkur ediyorum birtane daha atsam bakar misiniz o da 12 arti 0 haftada
Burda nub çizgisi dik değil paralel gibi duruyor yani kız gibi ama kafa yapısı erkeğe çok benziyor.ben yine erkekten yana kullanıyorum oyumu

doktora gittim ben bugün bu usg yi verdi ama net olmamakla birlikte kız gibi dedi.. 14+1
ne diyorsunuz kızlar kafa yapısı falan?

Eklentiler

• CE383D8B-E22C-4132-A5C6-53EC3F75A5B5.jpeg
    CE383D8B-E22C-4132-A5C6-53EC3F75A5B5.jpeg
    112,5 KB · Görüntüleme: 52
doktora gittim ben bugün bu usg yi verdi ama net olmamakla birlikte kız gibi dedi.. 14+1
Canım 14 üncü haftadasın bu saatten sonra doktor kız dediyse kızdır artık.erkek olsaydı mutlaka görünürdü artık.ama kafa yapısıda baya erkeğe benziyor.demekki kafa yapısına çok takılmamak lazım.sağlıkla al kucağına.kız çocukları çok tatlı oluyo minnoş minnoş 🥰 bi kızım var Allah’a şükür.1 tane daha olsa hayır demem çok başka oluyorlar😍

dilinde kekeleyerek “er-kek miii a-ca-baa “dedi.. sonra kıza benziyor sanırım kız..
hmmm humm bişiler dedi..
bende anlamadım..
yani neyse artık alışsam iyi olacak )
bir dahakine nasip diyemicem çünkü düşünmüyorum🙂
hayırlısı artık sağlıkla gelsin inşallah...

dilinde kekeleyerek “er-kek miii a-ca-baa “dedi.. sonra kıza benziyor sanırım kız..
hmmm humm bişiler dedi..
bende anlamadım..
yani neyse artık alışsam iyi olacak )
bir dahakine nasip diyemicem çünkü düşünmüyorum🙂
hayırlısı artık sağlıkla gelsin inşallah...
Hayırlı evlat olsun canım insan illa ki olmayanı istiyo senin kese konumunda da kız dı üşenmedim baktım 😂 bende bi kızım olsun çok istedim ama Rabbin iki oğluş nasip etti napaoım kısmet

Önceki yorumumda kızdı hala kız diyorum 14 haftada kız demiş dr 16 da değişirmi bilemicem saglıkla gelsin minnoş 😊

X