dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

İyi geceler teyzeleri. Biz 16. Haftamıza girdik. 12. Hafta sizler de doktorumuzda erkeğe benzetmiştiniz oğlum diye sevdim durdum çokta alıştım 😁. Dünde devlette bir doktora gittim %90 kız dedi daha çok sevindim 😁. Bilmediğim için soruyorum bu haftalarda ki tahmin doğrudur daha değişmez herhalde değil mi ? Çünkü rabbimden hayırlı, sağlıklı olması dışında isteğim kız evlattı 🥰 @Ikra meyra M mely15 Havalianne__ Havalianne__ A Anneolmakmucize

Bu arada sizin kız evladı çok istediğinizi bir kaç mesajda okumuştum o kadar dua ettim ki rabbim sizinde gönlünüze göre versin bu aciz kulun duası kabul olur inşallah sevgiler 💐 M mely15

İyi geceler teyzeleri. Biz 16. Haftamıza girdik. 12. Hafta sizler de doktorumuzda erkeğe benzetmiştiniz oğlum diye sevdim durdum çokta alıştım 😁. Dünde devlette bir doktora gittim %90 kız dedi daha çok sevindim 😁. Bilmediğim için soruyorum bu haftalarda ki tahmin doğrudur daha değişmez herhalde değil mi ? Çünkü rabbimden hayırlı, sağlıklı olması dışında isteğim kız evlattı 🥰 @Ikra meyra M mely15 Havalianne__ Havalianne__ A Anneolmakmucize
Ikra meyra Ikra meyra

Ögrendinizmi babasi erkek istiyordu bende erkek yorumlamıştım 😍😍
Aklımdasınız valla bir arkadaşımız daha vardı erkek diyen netleşince yazarım diye bekliyordum 😊 Kordonu bacak arasında tam genitalin üzerinde doktorumuz 2 kere baktı net söyleyemem şimdi ama kız tahmin ediyorum dedi 21 ağustosta tekrar bakıcaz bakalım 😊
Babamızı da kıza alıştırdık büyüyünce arabanı kaçırmaz dedik ikna oldu 😂
Çok teşekkür ederim ilginiz için 💟💟💟

Aaaa ben şok senin ki erkek ti ya nası Kıza dönmüş 🤣hayırlısı canım bilemedik Hayırlsı olsun sevinmene çok sevindim sağlıkla gelsin Prensesin bi de kendi doktoruna baktır öyle Başla hazırlıklara değişeceğini sanmıyorum da

Aaaa ben şok senin ki erkek ti ya nası Kıza dönmüş 🤣hayırlısı canım bilemedik Hayırlsı olsun sevinmene çok sevindim sağlıkla gelsin Prensesin bi de kendi doktoruna baktır öyle Başla hazırlıklara değişeceğini sanmıyorum da
Bir de benziyor da değil tam erkek dediler kızdan umudumu kestim 😁 çevremde herkes kesin erkek dedi artık kıza dönmez diyordum ama kızı duyunca çok şaşırdım. O kadar şaşırdım ki dr. sevinmedin mi yoksa dedi 😁😁😁 Allah herkese nasip etsin henüz acele etmeyeceğim hepinize çok teşekkür ederim 🌸

Bir de benziyor da değil tam erkek dediler kızdan umudumu kestim 😁 çevremde herkes kesin erkek dedi artık kıza dönmez diyordum ama kızı duyunca çok şaşırdım. O kadar şaşırdım ki dr. sevinmedin mi yoksa dedi 😁😁😁 Allah herkese nasip etsin henüz acele etmeyeceğim hepinize çok teşekkür ederim 🌸
Sağlıkla gelsin huzurla büyüsün bence değişmez artık hiç kıza benzeyen hali yoktu ama demekki çok net konuşmamak lazımmş sana bana net demiştik bide herkes erkek deyince şaşırman normal ben de şaşırdım şahsen

Sağlıkla gelsin huzurla büyüsün bence değişmez artık hiç kıza benzeyen hali yoktu ama demekki çok net konuşmamak lazımmş sana bana net demiştik bide herkes erkek deyince şaşırman normal ben de şaşırdım şahsen
Estağfirullah hepiniz tecrübelerinizle bizim heyecanımıza ortak oluyorsunuz iyi ki varsınız sayenizde oğlan çocuğuna alıştım 😁 amin inşallah cümlemizin evlatları sağlıkla gelsin

Aldıgınız Pembe kıyafetleri giydirmeyi nasip etsin rabbim içinize doganı rabbim lutuf etmiş saglıkla gelsin prenses 13 haftada erkek diyen dr aynı doktormu kız diyen 13 tede erkek te yanılmıyorlar ben şok 😊😊😍😍 saglıkla gelsin kızçen yaa yanlış alımtılamışım G Gri bulutlar olcaktı yorumum 😑😑

Aklımdasınız valla bir arkadaşımız daha vardı erkek diyen netleşince yazarım diye bekliyordum 😊 Kordonu bacak arasında tam genitalin üzerinde doktorumuz 2 kere baktı net söyleyemem şimdi ama kız tahmin ediyorum dedi 21 ağustosta tekrar bakıcaz bakalım 😊
Babamızı da kıza alıştırdık büyüyünce arabanı kaçırmaz dedik ikna oldu 😂
Çok teşekkür ederim ilginiz için 💟💟💟
Saglıkla gelsin minnoşunuz 😍😍

Devletteki dr mu soyledi . kendi drnuz söyledi sandım inşallah drnuz yanılmıştır 😊😊

Canim hayirli evlat olsun Insallah o zamnlar hicc anlamiyordum bu nubtan hatta bi ustteki yorumda ikradan ogretmesini rica etmistim msjini gorunce gecmise baktim zaten orda da nubu paralelmis ben yukari dogru olan ucu yuvarlak yeri nub saniyordum o zamnlar :) demekki diger arkadaslarida yaniltan o olmus bazende usg oyle bir cikiyorki gercekten karistirmamak imkansiz tekrardan hayirli olsun

X