dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

14+4 ablamın bebeği. Rica etsem tahminde bulunur musunuz? :KK54:

Eklentiler

• IMG-20190725-WA0005.jpg
    IMG-20190725-WA0005.jpg
    116,2 KB · Görüntüleme: 49
Bu arada genelde tahminleriniz doğru çıkıyor . inş bunda yanlış çıkar😔 3 kız var bu 4. Çocuk oluyor gönlümüzden hayırlısıyla erkek geçiyor. Sağlıklı doğsun da inş.:emir_bebek:
Bana erkek gibi geldi cnm skull teorisine gore oyle benzetim. o arada hep dogru cikmiyor tahminler bana burda herkes erkek dedi bense skull a gore kiza benzetiyordum simdi ikinci kizim yolda gercekten. Tabi herseyden onemlisi saglikla dogmalari rabbim saglikli hayirli evlat nasip etsin gonlunuze gore versin.

Bana erkek gibi geldi cnm skull teorisine gore oyle benzetim. o arada hep dogru cikmiyor tahminler bana burda herkes erkek dedi bense skull a gore kiza benzetiyordum simdi ikinci kizim yolda gercekten. Tabi herseyden onemlisi saglikla dogmalari rabbim saglikli hayirli evlat nasip etsin gonlunuze gore versin.

Çok tşk ederim 😊 bakalım ne olacak. Rabbim hangisini kısmet ederse :KK200: biz duamızı ediyoruz . Hayırlısı artık. Bu arada tekrardan size ve diğer arkadaşlara tşk ederim :KK15:

Yaaa gerçekten mi :halay: hadi inşaAllah. Senden ve diğerler arkadaşlardan Allah razı olsun. Rabbim dualarınızı kabul eylesin. Sende kız çocuk istiyordun sanırım. Seninde sağlıklı hayırlı dünyalar güzeli kızın olsun inş:KK36::KK15:

Yaaa gerçekten mi :halay: hadi inşaAllah. Senden ve diğerler arkadaşlardan Allah razı olsun. Rabbim dualarınızı kabul eylesin. Sende kız çocuk istiyordun sanırım. Seninde sağlıklı hayırlı dünyalar güzeli kızın olsun inş:KK36::KK15:
Cok saol canım inşallah Rabnim dualarImızı kabul etsin amin sağlıkla gelsin yeğenin

Bana da tahmin de buluabilir misiniz? :KK36: daha küçük ama

Eklentiler

• DSC_1226.JPG
    DSC_1226.JPG
    68,8 KB · Görüntüleme: 50
  • DSC_1225.JPG
    DSC_1225.JPG
    67,1 KB · Görüntüleme: 46
X