dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Amin canım cümlemizin inşallah ☺ Doktor erkek dedi ama bi ihtmal kesin konuşmadı zaten ama 2 li için radyolojiden girdim ultrasona orda başka dr görsem söylerim ama erkek diyemem dedi kafam karıştı
Banada 12+2 de dr.%70 kız dedi ama hazırlık yapma 16.haftada net söylerim dedi inşallah hayırlı bir kız evladım olur.

Banada 12+2 de dr.%70 kız dedi ama hazırlık yapma 16.haftada net söylerim dedi inşallah hayırlı bir kız evladım olur.
Aaa ne güzel oran vermiş benimki onu bile söylemedi ya erkek soru işareti dedi oran falan yok gönlündeki olur inşallah canım

Merhaba, Bakmanız mümkün olurmu. Tam 13 hafta

Eklentiler

• WhatsApp Image 2019-07-21 at 23.49.35.jpeg
    86,8 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba 12+1 günlüğüz doktor emin olamadı ama erkek demiştiniz 11 haftalıkken şimdi ne görünüyo acaba bacak arasında bişeyler var gibi
Canım bu ikili test sırasında mı çekildi orası bacak arası dimi benimde ultrasonumda var böyle görüntü ablama bacak arası dedim ikilide niye bacak arasını cıkarttırsın dedi bende cok uzerınde durmamştm

Yok canım bu doktor kontrolündekiydi sonrasında radyoloji bölümünde ikili test için ayrı girmiştim evet bacak arası orasıda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…