dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Amin canım cümlemizin inşallah ☺ Doktor erkek dedi ama bi ihtmal kesin konuşmadı zaten ama 2 li için radyolojiden girdim ultrasona orda başka dr görsem söylerim ama erkek diyemem dedi kafam karıştı
Banada 12+2 de dr.%70 kız dedi ama hazırlık yapma 16.haftada net söylerim dedi inşallah hayırlı bir kız evladım olur.🤗

Banada 12+2 de dr.%70 kız dedi ama hazırlık yapma 16.haftada net söylerim dedi inşallah hayırlı bir kız evladım olur.🤗
Aaa ne güzel oran vermiş benimki onu bile söylemedi ya erkek soru işareti dedi oran falan yok 😂 gönlündeki olur inşallah canım 🤗

Merhaba, Bakmanız mümkün olurmu. Tam 13 hafta

Eklentiler

• WhatsApp Image 2019-07-21 at 23.49.35.jpeg
    WhatsApp Image 2019-07-21 at 23.49.35.jpeg
    86,8 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba 12+1 günlüğüz doktor emin olamadı ama erkek demiştiniz 11 haftalıkken şimdi ne görünüyo acaba bacak arasında bişeyler var gibi 😌
Canım bu ikili test sırasında mı çekildi orası bacak arası dimi benimde ultrasonumda var böyle görüntü ablama bacak arası dedim ikilide niye bacak arasını cıkarttırsın dedi bende cok uzerınde durmamştm😀

Canım bu ikili test sırasında mı çekildi orası bacak arası dimi benimde ultrasonumda var böyle görüntü ablama bacak arası dedim ikilide niye bacak arasını cıkarttırsın dedi bende cok uzerınde durmamştm😀
Yok canım bu doktor kontrolündekiydi sonrasında radyoloji bölümünde ikili test için ayrı girmiştim😁 evet bacak arası orasıda

X