dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Senin eşin de benim eşim gibi heralde iki oğlum var ancak dedi bu sefer de kız olur inşallah diye gerçi hamile değilim daha ama Rabbim nasip eder inşallah hayırlı sağlıklı bi kız evlat
[/QUOTE]
Evt cnm bnm eşim tek çocuk ve sulalenin en kucugu ama ilk evlenen biziz.tabi en kucugu derken 31 yasinda esim:) şu soyadı yutume meselesiyle alakaliboyle dusunuyor sanirim ama bakalim hayirlisi :)

Saolun kızlar bana da nubu paralel gibi geldi 1 oğlum var inşallah bu kez kız olur hayırlısıyla

Saolun kızlar bana da nubu paralel gibi geldi 1 oğlum var inşallah bu kez kız olur hayırlısıyla
Ben nuba göre degil .nublar iki tarafta da aynı olur bu haftalarda siz 11 yada 12 hafta paylaşın .ben 9+ 4 göre cabuk sekil almış usg ye erkek tahmin ediyorum

Bizim için de tahminde bulunabilir misiniz kızlaarr? 12.haftanın içindeyiz

Eklentiler

• 25854D78-3522-48D4-AB2A-3FEF51D66B75.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 46
12 haftalık ultrason görüntümüz bizimki kıza mı erkeğe benziyor acaba

Eklentiler

• 37FC3048-62EB-4B3E-8680-59568CE354A2.jpeg
    109,5 KB · Görüntüleme: 47
Ben nuba göre degil .nublar iki tarafta da aynı olur bu haftalarda siz 11 yada 12 hafta paylaşın .ben 9+ 4 göre cabuk sekil almış usg ye erkek tahmin ediyorum
Usg fotoları biraz da doktorun kullandığı teknoloji ve cihaza göre değişiyor bazı usg fotolarına bakıyorum hiçbişey anlaşılmıyor puslu parlak uzaktan çekilmiş benim doktorum epey yakınlaştırdı ondan büyük ve net görünüyodur 12. Haftada %80 söylerim dedi zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…