dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Merhaba çok net değil biliyorum belki yorum alabilirim :KK66:

Eklentiler

• WhatsApp Image 2019-07-03 at 10.10.25.jpeg
    WhatsApp Image 2019-07-03 at 10.10.25.jpeg
    78,9 KB · Görüntüleme: 38
Günaydın Meltem hanım.. daha önce 11 haftalık görüntümüzü paylaşmıştım bana da yorum yapabilir misiniz? Dilerseniz net olmamakla birlikte 2li tarama görüntümüz var.. M mely15

Sanki dr kız tahmini yapmıştı yanılmıyorsam tabi sen diye hatırlıyorum hayırlı olan buymuş canım benimde iki oglum var 3 .gebeliğim kız olur belki dedik ikiz kızlar nasip etti rabbim çok şükür rabbim isteyen herkese 2 meyveden tatdırsın inşallah
Yok canım doktor bir kere 12. Haftadayken erkege benziyor demişti senin tahminin tek kızdı hayırlısı usgler yanıltıcı olabiliyor genel olarak tahminlerin cok iyi 👍☺️bende meltemin tuttu rabbim evlatlarını bagıslasın sana bana oğlan istiyordum ikinciyi ama 3. Yü Allah nasip ederse ileride bende kız annesi olmayı cok istiyorum kız olmayan evin neşesi yok derler bizim ailede 😘

Olsun zaman ayırıp inceliyorsunuz ya o bile yeter :KK200::KK200: O kadar merak ediyorum ki rüyamda bile erkek diyorlardı 😁😁😁 yarın doktoruma gideceğim inşallah. İçimden bir ses haklıymışsınız diye sizi etiketleyeceğimi söylüyor:halay:
Gönlünüzdeki olur saglıkla inşallah ilk bebekmi kaç haftslıksınız 😊😊

X