Dr size yakında öleceğinizi söyleseydi ne yapadınız?

Odamdan çıkmaz bol bol dua ederdim. Sevdiklerimle vakit geçirip beni iyi hatırlamaları için elimden geleni yapardım..Allah gecinden versin. Bazen çıldırma noktasına gelip al canımı Allah'ım diyorum ama yinede allah hayırlı ve sıralı ölümler versin..

öyle bişey olsaydı.. herkesi arar helallik alırdım ve bende hakkımı onlara helal ederdim, en uzagımdan en yakınıma kadar ...
sonrada tövbe edip bolbol dua ederdim ..
benım için özel insanlara mektup yazardım , benden hatıra bir omur saklaman dilegiyle.. deyip bana ait olan birseyleri verırdım onlara...
bu haberi alınca en çok üzülcegim ise eşimden ayrılmak olurdu.. :asigim:

çok ağlardım herhalde...
sonra içimdekileri herkese söylerdim.
dişimden tırnağımdan attırdıklarımı harcardım....
bir de dünya turuna çıkmak isterdim.
bak şimdi korktum.ölmeden önce ne çok işim varmış...:bbo:
daha gencim ölmek istemiyorum:1no2:

Çocuklarıma belli etmemeye çalışırdım. Onlara doymak isterdim.
Eşime sıkı sıkı tembihlerde bulunup çocuklarımı emanet ederdim.
Bol bol dua ve tövbe ederdim...
Off belki de bunların hiçbirini yapamaz; ağlayıp dururdum bilmiyorum.
Ama ne olursa olsun öleceğimi asla bilmek istemezdim.
a.s

oğlum doğduktan snra daha çok korkmaya başladım ölümden:çok üzgünüm:ne olur kim bakar diye tabii ki kimse dün akşam aklıma geldi daha beni kızdırdı biraz uyumadı falan bende yatağıma yattım babamızda yattı meleğim masum masum dikildi odaya bize bakıyor ne gelebiliyor ne gidebiliyor :çok üzgünüm:bende napıcak bakalım diye bekledim ortada dikildi snra aldım kucağıma koklaya koklaya uyudum ve aklıma geldi ben olmasam meleğim napardı diyesenağlama ölece dikilip soğukta bi yerde uyur kalırdı heraldesenağlama allah kimsenin yavrusunu annesiz babasız bırakmasın:Saruboceq:
çok duygusallaştımmmmkaydirigubbakcemile3

tüm borçlarımı öder,aklıma gelen herkesle helalleşirdim...işten ayrılır azıcık kafamı dinlerdim anamın babamın eşimin hep çevremde olmasını isterdim....yok ama eğer bi bebeğe sahip olsaydım mutlaka anama verilmesini vasiyet ederdim....

bende borcum varsa öderdim.helal almak için arıyacaklarımı arardım,çocuğum varsa eşime emanet ederdim.çocuğum yoksa,zaten eşim sen ölünce ben yaşayamam diyor bende öyle diyorum.bitanemle son günlerimi sarılarak,öpüşerek sevgi dolu geçirirdim.tabi gemi izin verirsekötükedihüso

senağlama bunu düşünmek bile istemiyorum.ben ölürsem çocuklarım ortada kalaca aklıma geldikçe kötü hissediyorum.ama ne yapardım çocuklarıma gerçekten sahip çıkacak birine emanet ederdim hakkımı ona devrederdim.babalarına güvenmiyorum neticede erkek tekrar evlenipte çocuklarımı üvey anne eline bırakamam.sonrada dua eder ve geri kalan vaktimi tamamiyle çocuklarıma ayırırdım...

bunu doktorun söylemesine gerek yok ki...
nasıl olsa hepimiz bir gün öleceğiz, günü saati bilinmediğine göre bugün de olabilir yarın da...
doktora inanmazdım...
var gücümle hayata sarılırdım...
yaşadığım her gün içinde Allah'ıma şükrederdim ettiğim gibi...
zaten hayatta bana ne keyif veriyorsa onu yapan biriyim...
çok da güzel bir hayatım oldu şükür....

neleri istiyorsam ve yapmayı şimdilerde erteliyorsam onları hiç düşünmeden yapardım.
eşimi,çocuğumu hep yanımda isterdim ve tüm sevdiklerimi,çocuğumu son dakikama kadar kollar ,öperdim.
tüm sevdiklerime onları ne kadar çok sevdiğimi söylerdim.

Bu günlerde kendimden nefret ediyorum, belki aklımı başıma alırdım

X