Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaşlar 2 hafta sonra 3. ameliyatımı olacağım. 10 doktorla görüştüm ve en çok içime sinen Serdar Hoca ve Ankara Üni'den prof. Zeki CAN oldu. İkisiyle de tekrar görüşüp ameliyata karar vermek durumundayım. Serdar Hocayla ilgili içime sinmeyen konu ameliyatlarını kapalı yapması, açıkçası teknik konular beni pek ilgilendirmez diyordum ama görüştüğüm bir doktor revizyon kesinlikle açık olmalı dedi. Bir de Serdar Hoca burun deliklerini küçültürken kanatlardan kesi yapıyormuş, benim zaten hali hazırda burnumun ucunda yara izi var, bir de kanatlarda iz oluşursa bu hiç hoş olmaz. Ameliyat olan arkadaşların fotolarını görmem mümkün mü, kimleri ekleyip fotolarını görebilirim?Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

arkadaslar cogunuzun düşüncesini okudum. Bende ameliyat olmak istiyorum.ögrenciyim. Burnumun sag tarafından nefes almakta güçlük çekiyorum.Kemik egriliği olmus içten.Bu yüzden burun deliklerim de orantısız olmaya başladı.Fiyat konusunda bana biraz pahalı geldi açıkçası.Ameliyattan önce mi veriyoruz ücreti birde kredi kartına taksit yapılıyormu acaba

sizin şişlikleriniz zamanla azaldı mı?bn de serdar beyi düşünüyorum açıkcası volkan tayfur la serdar bey arasın da karasızım .. sizn öneriniz nedir?

gercekten başarılı olmuş.. güle güle kullanın:

ameliyattan önce nakit almayı tercih ediyor dr lar

sizin şişlikleriniz zamanla azaldı mı?bn de serdar beyi düşünüyorum açıkcası volkan tayfur la serdar bey arasın da karasızım .. sizn öneriniz nedir?

Ben serdar beye ameliyat olalı uzun zaman oldu. Kuzenlerim ve arkadaşlarımızla birlikte beş altı kişi bugüne kadar ameliyat olduk. Bir arkadaşım da Aralık ayında burun ucu düzeltme ameliyati olacak. Mesela bir kuzenimin cildi çok ince ve kendisi henüz 19 yaşında olduğu için şislikleri başından itibaren hemen hemen yoktu birinci ayda bile burnu çok güzeldi. Benim derim kalın ve cildim yağlı olduğu için şisliklerim uzun sürdü diyebilirim ki mutluluğu 8 aydan sonra buldum. Burun ucundaki şisliklerim simetrik degildi ilk aylarda, mesajlarla tamamen düzeldi. Burun ameliyat sonrası şislikler bir yıla kadar çok şaşırtıcı bir şekilde iniyor ve burun giderek içine çekilip küçülüyor. İyileşme kalın deri yapısında çok sabır istiyor. Şu anda bizler çok mutluyuz, serdar hocanın hastaları ile muayenehanesinde her zaman karşılaşmak mümkün. Ben mutsuz bir hastasına rastlamadım kontrollerim sırasında. Zaten çok yoğun çalışıyor. Mutlaka emre bey ve diğer doktorlar da iyidir, ben onları da araştirirken hastalarında bu tıp şislik şikayetlerine rastlamıştım. Şisliklerin hekimden çok cilt yapısına bağlı olduğunu düşünüyorum. Şimdiden ameliyatınız hayırlı olsun umarım siz de mutlu olursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…