Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

beni de ekler misin resimlerine bakmak istiyorum cnm..

Dışarda estetik olduğu bas bas bağıran burunlara inat Serdar hocanın burunları hem doğal hem yüze çok yakışıyor, bana da şans dileyin kızlar, ameliyat kısmında doktorum sayesinde bi çekincem yok ama özellikle iyileşme süreci beni biraz korkutuyor, vocabulaire burnunu çok beğendim güle güle kullan canım

Son düzenleme:

Her sey guzel olacak eminim:) zaten tek sknti iyilesme sureci. İnsan cok zor sabrediyor iyilesmenin de kisinin bunyesine gore degismesi iyice tedirgin ediyor insani, ortak bir nokta olmadigi icin. Ama ameliyat sonrasi yasanan psikoloji, gorulen etkiler hemen hemen ayni:) tek fark sadece iyilesmenin suresi. Ama sonuc guzel olacaksa bu skntilara deger degil mi:)

teşekkür ederim canım daha güzeli senin olsun. merak etme biraz iyileştikten sonra aslında bu kadar stres yapacak bir durum olmadığını fark ediyorsun. bol şans :)

Serdar beyle geçen hafta ilk görüşmemi yaptım nisanda ameliyat olucam geç tarihe aldım kendisine güveniyorum o da kendinden emin bir doktor bana burun ameliyatı yaptığım hastalarımda revizyonluk kalan birisi yoktur dedi... ayrıca 20-30 arası foto gösterdi kendi hastalarından gayet düzgün ve güzel duruyordu burunları bu sitede 2-3 kişi dışında şikayet yorumu okumadım doktora dair. burda yazan bir yorum aksine fiyatta esneklik, indirim yapmıyor. fakat merak ettiğim şeyler var ameliyat olanlar cevap yazarsa sevinirim sadece kan tahlili yaptırttı ve tarih verdi. burun röntgeni çekilmiyormu? ve bilgisayarda resimle tasarım fln bu kadarmı sadece? kan tahlili mi mesela amelyata ne getircem hastaneye eşofman olur mu ameliyattan önce bidaha görüşmüyor mu isteklerime yönelik direkt ameliyat mı etti sizi hastaneye yatınca? sana yandan biraz ucu kalkık burun yakışır dedi yaş ilerleyince burun aşağı eğiliyormuş ztn bende kendisine bıraktım fakat sorcağım sorular var amelşyattan 1 hafta sonra gel bidaha gerek yok dedi ama aylar sonra bile aranızda gidenler var bnimde gitmem gerekir.

Ayni sekilde kan tahlili istedi sadece. Serdar beyin yaptigi burunlar emin olun o tasarimlardan kat kat guzel. O sizin resimlerinizi cektiikten sonra ameliyattan once evde bakiyor inceliyor. En yakisani da yapiyor. Siz kafanizdaki endiseleri istediginiz burnu da not dusun kendisine. Ben ameliyattan once belirgin kavisli ve asiri kalkik burunlari sevmedigimi istemedigimi belirttim, not aliyor zaten. Bazi insanlar cok ucuk seyler istiyor onlari yapmiyor, sizin isteklerinizle kendi tasarimini birlestirip en dogalini yapiyor. Siz kendisine birakin kendinizi merak etmeyin. Ameliyata da rahat gittim ben spor bi sekilde, yakasi biraz genis birseyler giyin, cikarmasi giymesi kolay olsun. Ameliyattan 2 gun sonra falan tamponlariniz alinacak, 1 hafta sonra alciniz alinacak ve plastik bir atel takilacak 1 haftaya yakin atel takili kaliyor sonra onu da cikariyor. Bundan sonraki gorusmeler cok acil degil. Kontrol amacli sadece. Ben ameliyattan once sadece 2 gorusme yaptim:)

teşekkürler sen memnun kaldınmı yaptığı burundan bide serdar bey açık teknikle mi ameliyat yapıyor sizde nasıldı çünkü kapalı yolu tercih etmek uzun dönemde burunda yapısal problemlere yol açabiliyomuş emre ilhan genelde açık yolla yapıyomuş sizin çıkıntı ve yamukluk sorunuz varmı mı bana en azından yüzde 90 düzeltrim burnunu dedi bn düpdüz olsun istyrum kemerli yamuk burnum kavis istemezsen sonra indrebilirim ameliyatsızda dedi yüz şeklime gidermiş.

patpat86 bir de ben akşamları daha da beğeniyorum sanki burnumu. daha bi farklı geliyo gözüme :)

cnım dün hocanın yanına gittim ve burnumu gördüm şuan pek yorum yapmak doğru değil banada kalın derili ve yağlı bir cildim olduğunu söyledi iyileşme daha yavaş olacakmış burnum bayağı iç önden kalkık olmasa eski burun ucum gibi büyük duruyor ama sabırlı olacağım daha çok yeni benim burnum uzundu ama yandan bakınca artık kısa değişik ya ben değilim sanki yanımda bir arkadaşım vardı çok beğendi şuan beğenilecek bir durum yok bence ama bilmiyorum biran önce benim kendi burnum gibi benimsemek istiyorum yapay durmasın şişler insin alışma dönemi cidden sıkıntı yorum yapanlar yok mu bidemasajlarıda gösterdi günde üç defa dedi ama sanki daha fazla yapsam daha iyi olur gibi erkek arkadaşımla buluşacağım için bantlattırdım tekrar sadece burun sırtını ve yanları ucu açıktı akşamları güzel olmasını hocada söyledi cnım sabahları şişler dedi bir süre akşamları iner dedi ne alaka anlamadım ama benim zaten şiş olduğu için sabahı akşamı farketmez:)

Canim modunun dusmesine hic gerek yok, bantlar ciktiginda ben kendimden korkmustum:) hepsi duzelecek hic merak etme. Yorum yapanlari hic mi hic umursama zaten herkes bi yorum yapiyo. Bana annem bile bu sen degilsin falan diyordu artik alisti. Mutlaka simamiz degisti herkes seni o burunla tanidi, suan hatlarin ortaya cikti gozlerin dudaklarin yanaklarin, yadirgiyorlar. Ama uzerine sisliklerimiz var zaten taninmicak haldeyiz:). İnsanlar sis gorunce degisik geliyorr. Bana da yapay gelmisti hala oyle geliyor ama hepsi sislikten ve henuz oturmadigi icin emin ol 6 ay sonnra cok farkli gorunecek 1 sene sonraysa tamamen dogal olacak. Dun serdar hocanin baska hastasiyla karsilastim yolda 1 sene olmus onun, ve inanilmaz dogaldi anlamadim bile ameliyat oldugunu. Ama aksamlari sis iniyo o bi gercek sabahlari insan vucudu sis oluyo biraz ondan daha sis. Masajlari ben surekli yapiyorum:))))) 3ten fazla:))) sabret cok guzel olucaak

Teknik acidan bilmiyorum hangi ameliyat daha iyi ama ben kapali teknikle oldum, 1 aydir bi sknti yasamadim. Serdar beyin 1 seneyi askin hastalarini da gordum onlarin da yapisal bozukluk sorunu yasadigini duymadimm. Serdar beyi tercih etme sebebim herhangi bir gocme deformasyon olmadigini duymamdi. Bende cikinti, yamukluk yok. Sadece sisliklerim var. 1 sene dolmadan burunla ilgili yorum yapmak dogru degil pek aslinda ama ben ameliyattan 1 hafta sonra bile begendim burnumu sisliklere ragmen. Eger cok kalkik bulursan dedigi gibi ameliyatsiz indiriyo burnunu. Ben su ana kadar oldukca memnunum, doktorumdan, burnumdan:) bahsettiginz doktoru duydum, herkesin farkli yontemi var farkli tarzi var. Doktorlarin daha onceki calismalarini incelemeden karar vermeyin. Serdar beye guvenin nasil bir burun yakistirdiysa dogrudur:)

Son düzenleme:

endişeleniyorum yani tam düzelmezse, çıkıntı, yamukluk kalırsa veya yıllar sonra şekil bozukluğu olursa diye. umarım burnun istediğin gibi olur sitede 2-3 kişi memnun kalmamış çıkıntı fln oldu yazmış moralimi bozuyor böyle yorumlar ama serdar bey kendine çok güveniyor çok burun ameliyatı yapıyormuş yoğun doktor. ama ben ona daha çok şey soracaktım ameliyata almadan görüştü mü senle karşılıklı? mesela kapalı, açık teknik, sonrasında bazılarında kalan çıkıntı, yamukluk bunlarla ilgili soru sorucam. sitede birisi 1 yıl geçmesine rağmen çıkıntılı kaldı yamuk fln revizyon yaptıracam yazmış mutsuzmuş eski mesajlarda okumuştum bu olasılıklarıda soracam görüşürsek ama. bana ilk kez ameliyat olupta revizyon yaptıran hastam olmadı dedi araştırabilirsin dedi bide ücret forumda emre beyin istediği kadar var onun kadar popüler ve ünlü olmasada gerçi istediğim gibi olsunda parasına üzülmem, yani memnun kalmazsam asla revizyon yaptıramam mutlaka iyi olmalı ilk ve son burun ameliyatım olacak.

Yuzunuzle alakali bir sey oldugu icin endiselenmekte haklisiniz ama inanin benim kadar da telasli biri yoktur:) cikinti denilen seyi pek bilmiyorum, burda yazilanlari kendisine sordum o cikintinin kemik falan olmadigini zamanla gececegini soyledi.buyuk burunlar kucultuldugu zaman oyle bir odem olabiliyormus tabii ben net bilmiyorum. Ameliyat oncesi karsilikli gorustuk konustuk kafamda kalan seyleri sordum tabii siz de mutlaka konusun:) benim de ilk ameliyatimdi ama emin olun ben coook doktorla gorustum. İs populerlikte bitseydi :) benden populer olup 15.000 isteyen doktor da oldu:) yaptigi tasarimi da serdar beyle inceledik bir suru hata vardi. Bi 5 sene sonra ne olur bilemem ama bugune kadar iyi gitti iyilesmem. Hicbir doktor mukemmel degil hata payi mutlaka olacak. Bence onemli olan yuzyuze gorustugunuzde guveninizi saglamasi. Eger guvendiyseniz o ameliyat iyi gececek ve sonra memnun olacaksiniz. Ama tereddut varsa iyi dusunmek lazim. Ben dogru bir karar verdigimi dusunuyorum, pisman degilim. Gayet ilgili ve isinin ciddiyetinin bilincinde bi doktorum var :) siz de tum sorularinizi sorun kafanizi rahatlatin kararinizi verin

zaman hızlı geçse keşke sabah kalksam ve şişlikler geçmiş olsa:))sabır sabır yapcak bişey yok cnım burnum çok sert beton gibi seninde öylemiydi bi de ben hala yüksek yastıkla yatıyorum ve sırtüstü sağa sola dönmüyorum doktor bununla ilgili bişey demedi sen nasıl yatıyosun:)

Evet acayip sert oluyor:) birazcik yumusadi ama biraz hala oldukca sert ozellikle ucu:) o sertlik biraz gec duzeliyormus:) ben yuksek kullanmiyorum artik normal yastigimla uyuyorum:) ilk baslarda sirtustu uyuyodum ama artik sag sol uyuyoruum. Konustuk serdar beyle onuuu. Sag sol donup yatacaksan da sirf sag tarafin ya da sol tarafina donup yatma arada bi aksi yonune de don yat dedi. Yani saga ya da sola dogru kalabilirmis ilerde. Dengele dediii:) ama bu ameliyatsiz insanlar icin de gecerli ne tarafa agirlikli yatiyosan yanaklarin yapisi bile farkli oluyor seneler sonra, biri daha farkli bi aciya sahip oluyo:)

arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var burnum önden ve altan bakınca delikleri orantısız sağ delik daha geniş sol daha dar bariz belli oluyor bende deliklerde daratma işlemi yapıldı ve sağ tarafta daha çok işlem yapılmış doktor ameliyattan sonra sağ tarafınla çok uğraştırdı demişti sağ taraf dahaş şiş orantısızlığın sebebi şişlikmidir benimle aynı sorunu yaşayanlar varmı sizce geçer mi?lütfen dönüş yapın çok takmaya başladım (

Son düzenleme:
tabiki gorebilirsin sevcan sayfayada eklemistim ama gorunmuyor ise arkadas olarak ekleyim profilimden bakarsin resimlere canim :)

nazziko cnım yardımına ihtiyacım var sol tarafata şişliğim var orantısızlık var diye fotoğrafının altına yazmışsın benim 22. günüm aynı şey benim sağ tarafta var çok canım sıkılıyo sol delik sağdan daha daha büyük bir tuaf duruyor ama sol daha şiş farkındayım merak ettim senin geçtimi tamamen inmese bile azaldı mı cnım yardımcı olursan sevinirim deliklerde daraltma yapıldı bende sende yapılmışmıydı bilmiyorum

patpat canım tabiki yardımcı olurum :) evet canım benim deliklerimdede küçültme yapıldı aynı şikayetler bendede vardı hatta 4. ayımda bile vardı ama şuan 6. ayımdayım yok denicek kadar azaldı ben ameliyat olduğum günden itibaren senin gibi takmış bir durumdaydım çoğu zaman serdar beye kontrole gittiğimde bunu dile getiriyordum orantısızlık var yamukmuş gibi duruyor diye bunu çevremdekilerde farkediyordu ama serdar bey şişlik olduğunu ineceğini söyledi bende doktoruma güveniyordum masajlarımı aksatmadan yapıyordum . evet şişliklerim yavaş indikçe orntızızlık 4. ayımda bile devam ediyordu kontrole gittiğimde yine belirttim buşikayetimi bana öyle geldiğini hiçbir orantısızlık olmadığını söylemişti serdar bey ancak kontrolden sonra burnuma ufakda olsa darbe almıştım tabi pimpirikli olduğum için kortuğum için darbeden sonra birşey oldumu diye serdar beye kontrole gitmek istedim kontrole gittiğimde de darbeye dayalı şişlik olduğunu söyledi.masajlarımı hiç aksatmadım ama şişliklerim indi orantısızlığa gelince yok denicek kadar az belki biraz daha şişliklerim var indiği zaman o da belli olmayacak .zaten dışardan görenler hiç farketmiyor önceden farkediliyordu şuanda burnumdannn çok memnunum çok beğeniyorum inan bana masajlarını aksatmadan yap serdar beyin dediklerini yap gerçekten düzeliyor :))bundan iki hafta önce merdivenlerden yuvarlanmıştım burnum çok kanamıştı o kadar sağlammışki burnum o kadar sağlam yapmışki burnumu serdar bey şişlikten başka birşey olmadı allaha şükür birde dikişim oynadı şuanda o dikiş beni çok rahatsız ediyor o dikişinde 3 aydandan sonra bir işlevi kalmıyormuş
müsait bir zamanımda serdar bey o dikişlerimide alıcak onun dışında hiç bir şikayetim yok şuanda burnumu çok seviyorummmm belki düşmüş olmasaydım o şişliğimde olmayacaktı yani orantısızlığı hiç kafana takma şişlikler indikçe o orantısızlık yavaş yavaş kayboluyor ben düşmüş olmasaydım tam anlamıyla orantısızlık kalmayacaktı ama yinede çok memnunum burnuşumdan canımmm sakın masajlarını ihmal etme şişliklrin indikçe orantısızlığında gidecektir :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…