Dr mustafa tas'ta tup bebek olan varmi

Ben değil ama kayseride yasayan arkadasim gitti. 2. Denemede pozitif aldi. Simdi bebegi 7 aylik.

Ben oraya gidecektim tercihlerim arasinda ilk sıradaydı hatta konuştum gideceğim günü kesinlestirdik öncesinden tahlil felan da istediler benden ama içime bı şüphe düştü ve goigledeki yorumlarda bı bakım dedim bı bayan yazmış ti 60 bin TL mor kalpli zıbın aldım diye düşük yapmış ama hastane hiç ilgilenmemis ki sanırım işlemlerin hepsinede doktorun kendisi girmiyormus hem o bayan için çok üzüldüm hemde fikrim değişti iyikide değişti Antalya Memoriale gittim çok şükür hamileyim

Kayseri de Semih zeki Uludağ Memorial tüp bebek merkezinde. Gidip pişman olan birini görmedim 2 negatif alıp hala Semih hocayla devam eden çok var çünkü o kadar güven veriyor. İlk denemede pozitif gören çok çok fazla çünkü çok detaycı bi doktor Mustafa taşta ilgi göremezsiniz acil bi durumda ulaşamazsınız gidince yüz kişi sıra bekleyebilirsiniz ama Semih hoca öyle değil her zaman ulaşılabilir. Mustafa taşta iyi bi doktor ama dediğim gibi çook fazla hastası var ve ilgi dikkat azalıyor haliyle

Haklisin iyi bir doktor olabilir ama cok hasta oldumu malesef kisisel olarak ilgi azaliyor

Haklisin iyi bir doktor olabilir ama cok hasta oldumu malesef kisisel olarak ilgi azaliyor
Kayseri'de veya yakınsan Semih hoca harika bi doktor zaten ön görüşmede kendin karar vereceksin. Normalde gebe takibi yapmıyor aynı hastanede Özgüç hocaya yönlendiriyor ama ben pozitifi gördüm kanamam oldu gece hümada nöbetçi doktora gittim ağlaya ağlaya döndüm sabah semih hocaya gittim o kadar rahatlattı sakinleştirdi ki ben başkasına gitmem diye yapıştım adama hala o takip ediyor yani inşallah senin için de en hayırlısı olur inşallah daha fazla yorulmadan yıpranmadan hayırla sağlıklı bi evladın olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…