DR MEHMET KARTAL GIDI MAĞDURLARI

gidimagduru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
1
1
32
16.07.2024 tarihinde Mehmet Kartal isimli doktora gıdı liposuction yaptırdım. 1200 euro olan işlem fiyatını kampanyayla 1000 euro indiklerini, bunun sınırlı kontenjan olduğunu, sayı dolmadan randevu almamız gerektiğini söylediler. Biz de arkadaşımla beraber başka şehirden kalkıp oraya gittik. İşlem öncesi bize 1 TL dahi indirim yapılamayacağını bunun dip fiyat olduğunu söylediler. Fakat 15 gün sonra kampanya adı altında 20000 TL daha dibin dibi bir indirim yaptılar. Biz dolandırıldığımızla kaldık. Bu kadar indirim yapmaları zaten insanı düşündürüyor çünkü muhtemelen cihazlazları sıkıntılı yağ çekmiyor.Şırıngada bir çay kaşığı bile yağ yoktu sadece gıdıma işlem öncesi sıktıkları su vardı. Arkadaşımın da benim de gıdılarımız olduğu gibi duruyor. Diğer doktorlara bakıldığında 15 gün, 1 ay sonrası dümdüz fakat bizimkisi ilk halinden de kötü. Ki işlem öncesi elimle sıfırlayıp bu şekilde görünecek mi ona göre yaptıracağım diye sordum ve evet cevabını aldım. İşlen sonrası ilgi sıfır hiçbir şekilde kontrole çağırmıyorlar. Masajla ilgili bilgi vermiyorlar ve hastayı takip etmiyorlar.Instagram mesajlarına sadece görüldü atıyorlar. WhatsApp'tan da sadece istedikleri sorulara işlerine geldiği gibi cevap veriyorlar.Öncesi sonrası fotoğraflarımızı istedik asla atmadılar. Orada çalışan son derece saygısız, üslupsuz, mahalle ağızıyla konuşan bir asistan var. İşlem yaptırmaya gittiğimiz gün de bilgi almak için tekrar Mehmet beye soru sormaya girmek istedik. Asistanın sanki hayrına işlem yapıyormuş gibi tavırları vardı. İşlem sonrası kendisiyle telefonda konuştuğumuzda istediğimiz kampanyayı yaparız, size mi soracağız, ne olacaktı GIDINIZA VAHİY Mİ İNECEKTİ DE GİDECEKTİ diye konuşan, müşterilere asla çözüm odaklı ve saygılı yaklaşmayan, müşteri uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramayan terbiyeden yoksun kalmış biri.Biz bu işleme 40 bin ödedik vahiy mi gelecekti demek nasıl bir terbiyesizlik? Kendisine benimle böyle konuşmamasını söyledikten sonra teli kapatıp beni Instagram engelleyecek kadar profesyonellikten uzak.Mahalle kahvesi ağzıyla konuşuyor.Haklarında internette delilli ispatlı yüzlerce şikayet var. Dikkat ederseniz yaptıkları işlemlerin sadece o anki fotoğrafları var aylar sonrasına dair hiçbir fotoğraf yok. Ve hepsi yoruma kapalı. Çünkü çok fazla mağdur var. Sırf şu an ucuz diye böyle bir yerde işlem yaptırmanızı asla tavsiye etmiyorum. İşlem sonucu istediğiniz gibi olmadığında size lakayıt bir şekilde konuşup engellemek yerine alternatif çözümler sunup daha ilgili yaklaşan merkezlere gitmenizi öneririm. Asla paramı helal etmiyorum.

X