Dr Levi Dizliği hakkında

vsml

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2008
29
1
Mrb.anneler günü yaklaşıyor ve manyetik dizlik almak aklıma geldi.annemin merdiven inerken ,yürürken dizleri ağrır.dizlerim beni götürmüyor,yürütmüyor der durur.tabi iyicene de yaşlandı.reklamlarını gördüğümüz manyetik dizlik işine yarar mı?bilgisi,görüşü olan arkadaşlar var mı?

huuu..kimse yok muu?sesim geliyor mu?dr levinin dizliği hk.kimse bişi bilmiyor mu yahu?anneme ne alcam ben anneler gününde

içerik nedeniyle ve daha çok bilgi almak açısından konunuz"bir önerim var- tavsiyeler" bölümüne taşındı bilginize

ışe yarıyorsa bende alacağım anneciğime, hatta beraber telefon numarasını yazmıştık reklamı yapılırken, kullanan oldumu hiç acaba arkadaşlar?

İşe yarıyorsa bende alacağım anneciğime, hatta beraber telefon numarasını yazmıştık reklamı yapılırken, kullanan oldumu hiç acaba arkadaşlar?

sevibate mrb.ne yaptın?dizlik siparişi verdin mi?başka kimse yok sitede galiba .Dr Levinin dizliği diye araştırdığımda kalp ve tansiyon hastalarına önerilmez diye bir şey okudum.annemim tansiyonu var.ne yapsak acaba.sadece yürüyüş yapacağı zaman kullansa yine de bir zararı olur mu?

ben kullanmadım ama hastanede sıra beklerken iki teyze konuşurken duydum birisi aldığını ve çok işe yaradığını söyleyip diğerine tavsiye ediyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…