Dr ebru zülfikaroğlu

Evet ben ona tedavi oldum ve yenemedim asla önermiyorum
Kendisini uzun zamandır takip ediyorum olumlu çok fazla dönüşleri var ve çok merak ediyorum tedavi yöntemini size nasıl başarılı olamadı bilgi verebilir misiniz hatta pandemi olmasa onunla görüşmeyi çok istiyordum. Şimdi farklı bir doktorla tedaviye başladık.

Kendisini uzun zamandır takip ediyorum olumlu çok fazla dönüşleri var ve çok merak ediyorum tedavi yöntemini size nasıl başarılı olamadı bilgi verebilir misiniz hatta pandemi olmasa onunla görüşmeyi çok istiyordum. Şimdi farklı bir doktorla tedaviye başladık.
Bende cok uzun süredir takip ederek gittim bir kere insanların caresizligini kullanıyorlar cok fais fiyatlar ödedim klasik her vajinismus doktoronun yaptıgı gibi dilatör tedavisi uyguluyor merak ettiiginiz detayları özelde konusursak daha iyi olur

Kızlar ya bu tavsiyem tüm herkesi kapsamaz ama çoğu doktor insata popülerliği nedeniyle bize çok iyiymiş geliyor. Normal bir devlet hastanesindeki doktordan uygulanan tedavi bazında bir değişiklik olmuyor.

Kızlar ya bu tavsiyem tüm herkesi kapsamaz ama çoğu doktor insata popülerliği nedeniyle bize çok iyiymiş geliyor. Normal bir devlet hastanesindeki doktordan uygulanan tedavi bazında bir değişiklik olmuyor.
Aynen öyle bende sırf instagramda görüp gittim ama hiç bir farkı yok yani insanların çaresizliğini kullanıp tek derdi tedavi ücreti

Vajinismus için ebru hanıma giden var mı
akli olan gitmez kısa ve net yukarıda Allah var asla yalan konuşmuyorum ama o kadina gitmek hatadır kadin geç geldi bir kere sonrada insanı küçümser şekilde konuşan bir tip bana farklı kaygıları var gibi geldi muayenesinde temiz değildi tozluydu ama illa yorumlara bakıp gidecem diyorsa gidin ve görün. insanları iyi kotu tanidiysam o doktorun kaygıları çok başka. o kadarda muayene ücreti aldı ama farklı konuştu mesaj atarsanız yardimci olurum.

bende gittim gayet iyi bir kadın gormek istediginiz gibi goruyorsunuz ayrica cok ilgili gayette temiz bir klinikti kimse zorla bana gelin demiyor size gitmeden oncede zaten fiyatlari belli bu isi yillardir yaptiklari icin isder istemez sabit bir fiyatta kalmiyorlar yeni acilmis bir klinikle yillardir bu isi uapanla kiyaslarsaniz tabiki ucreti size pahali gelir

bende gittim gayet iyi bir kadın gormek istediginiz gibi goruyorsunuz ayrica cok ilgili gayette temiz bir klinikti kimse zorla bana gelin demiyor size gitmeden oncede zaten fiyatlari belli bu isi yillardir yaptiklari icin isder istemez sabit bir fiyatta kalmiyorlar yeni acilmis bir klinikle yillardir bu isi uapanla kiyaslarsaniz tabiki ucreti size pahali gelir
Merhaba Ebru hanım nasıl bir tedavi uyguluyor hep yorumlarda 3 saat çözdüğünü yaznış

X