Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Tatlım ben de album yapmadım hic ama buyuk ihtimalle söyledir: Sag ustteki profil kısmından kendi profine gir, sol altta Albumler kısmında ,sagda Album Ekle'yi tıklayacaksın,karsına cıkan Başlık ve Açıklama ksımlarını doldurup ,Album tipini secip (Herkese acık mı,yoksa özel, yani sadece listendekiler mi gorsun)Degisiklikleri kaydet diyip ve ekleyeceksin fotolarını :)Album yapan arkadaslar yanlısım varsa duzeltsin lutfen :)
Fotograflarını sabırsızlıkla bekliyoruz canım,mutlaka cok guzel olmuşsundur :KK66:

inşallah cnm zaten benimde burnum küçüktü kemerliydi sadece öncesi ve sonrasını koyarım merak etme:))))

Off kızlar ne güzel ben de Ağustos'ta ameliyat olacaktım, izini ayarlayamadım. Eylül'e kaldı işim. İzmir'in aşırı sıcakları da korkutmadı değil. Koca koca tamponlarla bu sıcağa nasıl dayanılır bilmiyorum =/

Eylül geeel artıkk

Off kızlar ne güzel ben de Ağustos'ta ameliyat olacaktım, izini ayarlayamadım. Eylül'e kaldı işim. İzmir'in aşırı sıcakları da korkutmadı değil. Koca koca tamponlarla bu sıcağa nasıl dayanılır bilmiyorum =/

Eylül geeel artıkk

Beklemek çok zor valla.Bizim için geri sayım başladı artık.Neyse sen ameliyat olana kadar hepimiz girip çıkmış olcaz senin için daha iyi olacak sanırım.

Tatlım ben de album yapmadım hic ama buyuk ihtimalle söyledir: Sag ustteki profil kısmından kendi profine gir, sol altta Albumler kısmında ,sagda Album Ekle'yi tıklayacaksın,karsına cıkan Başlık ve Açıklama ksımlarını doldurup ,Album tipini secip (Herkese acık mı,yoksa özel, yani sadece listendekiler mi gorsun)Degisiklikleri kaydet diyip ve ekleyeceksin fotolarını :)Album yapan arkadaslar yanlısım varsa duzeltsin lutfen :)
Fotograflarını sabırsızlıkla bekliyoruz canım,mutlaka cok guzel olmuşsundur :KK66:

Alçılarımı çıkardım kızlar....

tmm cnm en kısa zamanda yüklerim:))) Ama çok şiş değerlendirme yaparken ve fikir edinirken göz önüne alın

Kızlar bugün 5. günüm sağ deliğim normal fakat sol deliğimden çok hafif sızma şeklinde kanama var çok az ama illaki rahatsız ediyor sizce normal mi? Birde alçıları çıkartırken acı oluyor mu :)

Kızlar bugün 5. günüm sağ deliğim normal fakat sol deliğimden çok hafif sızma şeklinde kanama var çok az ama illaki rahatsız ediyor sizce normal mi? Birde alçıları çıkartırken acı oluyor mu :)

5. gün sızıntı şeklindeki kanamayı doktora sordun mu canım ? O ne diyor bu konuda .Sormadıysan mutlaka sor bence ,hem kaygıların da gecer boylece.Ağrın sızın var mı peki? Dinlen,çok hareket etme,eğilme.İnşallah çabuk geçer....

can beye ameliyat olanlar fotolarınızı görebilir miyim?cemil tugay ve can kopal arasında kaldım bir sürü yorum okudum ama görmeden olmuyor malesef.bir de deviasyon ya da burun eti problemi olanlarda sonradan sorun çıkan oldu mu acaba?

Whıte_snow seninde yakındı dımı ameliyatın?ıkımızde gece gündüz buradayız ayrılamıyoruz forumun basından

:) evet ya. ayrılamıyorum bi türlü. artık ezberledim hangi sayfada ne yazdığını. defalarca okuyorum. defalarca fotoğraflara bakıyorum. tüm isimleri ezberledim nerdeyse yolda görsem konuşacağım o derece. :) benim ameliyat tarihim çok yaklaştı evet 4 ağustos. çok korkuyorum çok heyecanlıyım endişeliyim. can bey bana o güveni verdi vermesine ama yine de acabalar beynimden gitmiyor . acaba acaba acaba ????? :) off of

X