Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ben bunu pek algılayamadm bende ameliyat düşünüyorm araştrma yapıyorum ancak henüz çk kararsızım

ne yapmam gerekceğini kestiremiyorum artk

buradaki yorumlara güvenip güvenmemek tamamen size kalmış arkadaşlar... MiKaDo35 ve ben vakti zamanında ameliyat öncesi ve sonrası yaşadığımız her şeyi samimiyetle paylaştık..ameliyat sonrası ayrıntılı bir albüm yapıp onu da paylaşmıştım...ama internet ortamında bu albümün uzun süre kalmasını istemedim...daha sonrasında benden özel mesaj yoluyla resimlerimi görmek isteyenlere de resimlerimi gönderdim...ama sonrasında bazı arkadaşlardan bir teşekkür bile alamadım.. ayrıca bizden sonra Can Bey'e ameliyat olan ve öncesinde bzim yol göstermeye.. yardımcı olmaya çalıştığımız kişiler de ortadan kayboldu....madem bu forumdaki paylaşımlardan faydalanıldı...sonuç olumsuz da olsa...bu arkadaşlar bir geri bildirime borçlulardı diye düşünüyorum... bu ve buna benzer nedenlerden biraz kızgınım...o açıdan artık herhengi bir paylaşım yapmama kararındayım... sadece Can Bey adına olumsuz bir izlenim oluşmasına da gönlüm el vermedi... en azından kendi açımdan artık paylaşımda bulunmama nedenlerimi belirtmek ihtiyacı duydum.. bu nedenle yazıyorum...ben Can Bey'den ve ona yaptırdığım burun ameliyatımdan çok memnunum.. sadece benim değil tanıdığım başka plastik cerrahların burnum hakkındaki yorumu da ''çok başarılı bir iş olmuş'' şeklinde....Can Bey bu güne kadar tanıdığım en başarılı...en hümanist...en samimi cerrahlardan biri... iyi ki yolum ona düşmüş...iyi ki var.... ..bu gün olsa yine hiç düşünmeden onu tercih ederim...umarım siz de hayalinizdeki burna ve yeni size kavuşursunuz...sevgiyle..

bende bu sitede yeniyi ancak kimsenin kimseye hayrı yok yazılanlaruı n çoğu dagerçekmi bilemiyoruz

Gökçe, Funer ve benim tarafımdan açılan linkler ve yazılan herşey gerçektir..İnanıp inanmamak size kalmış...Ben tek bir fotoğraf yada yorum görmeksizin gitmiştim Can Bey'e...Neredeyse 2 yıl olacak...Çok şükür çok da memnunum burnumdan....Tüm ameliyat öncesi ve sonrası süreçtede yaklaşımı ve ilgisi gayet iyiydi...
Ancak Funer 'in bahsettiği çoğu nedenin yanısıra beklentilerin farklılığı ve sonsuzuluğu nedeniyle ancak daha önce yazdıklarım ve paylaştıklarımla yetinmeye karar verdim..Herkes kendisi için en iyisini zaten bulur..
Umarım sende kendin için en iyisini bulur ve istediğin gibi bir buruna kavuşursun...

ask olsun funer ben aylardır senden msj beklıyorum cok kırıldım bende dıyorum can beye amelıyat olanlara okadar msj atıyorum cırpınıyorum burada neden bana gerı donmuyolar demek bu sebeptenmıs sımdı anladım ulasabıldıgım tek ınsan mıkado35 onada mınnetarım herturlu sıkılmadantum samımıyetıyle yardımcı oldu fakat sonucta gerı donusumu mumkun olmayan bır amelıyat oldugu ıcn ıyce arastırmak gerekıyo bıkac foto daha gorsem kesın karar verıcektm ama kımseyle ıletısım kuramadım bıraz onyargılı gordum sızı bazı arkadasların hos olmayan davranısları yuzunden gercekten ıhtıyacı olan ınsanlarıda bılgılerınızden mahrum bırakmıssınız aylardır can beye amelıyat olan arkadaslar sızlere ulasamıyorum dıye msjlar yazdım olesıne bır cırpınıs bır yazı degıldı bu gercekten can beye karar vermeme cok etkılı olucaktı dıger arkadaslar gıbıde bır tesekkur etmıcek kadarda vefasız degılım yıllar once can beye amelıyat olan herkez bırbırıne destek olmus ama aylardır hıckımse yok ortalarda hergun buyuk bır heyecanla bılgısayarımı actım belkı can beye amelıyat olan arkadaslardan cvp gelır dıye ama gelmedı funer gokce13 ada izmir tura ıskarpın ve suan aklıma gelmeyen bıcok arkadasa defalarca msj attım tık yok neyse ıcımden bır ses can kopal dıyo en kısa zamanda gorusmeye gıdıcem YARDIMLARINIZ ICIN TESEKKURLER...

Son düzenleme:
vayyyyyyy be cok içerledim bu durumu ben can beye amelıyat olupta cvp verme tenezzülünde bulunmayan arkadaşlar unutmayınki sizde bizamanlar bizim gibi ameliyat olmayı cok ısteyıp cok kararsız kalmıstınız sımdı guzel burunlara kavustunuz tabı bızımle nedıye ugrasasınız tabı ya

ben de MiKaDocuğumun resimlerini görüp ''ben de bundan istiyorum'' diyerek yola çıkmıştım...aklımda üç isim vardı...ilk Can Bey ile görüşmüştüm...ve görüşmeden çıktığımda kesin kararımı vermiştim...diğer isimlerle hiç görüşmedim...bu sizin nasıl bir burun...nasıl bir ilgi istediğiniz...ameliyat fiyatı...hastane...şehir...ya da size verdiği güven vs. ile ilgili arkadaşlar...ben bu forumdan yararlandım...ve karşılığını da verdim...her aşamayı samimiyetle buradan paylaştım....bu sitemleri bizden çok...bizden sonra ameliyat olan ve bizim açık yüreklilikle yardımcı olmaya çalıştığımız kişilere yönlendirmeniz daha doğru olur sanırım...ayrıca hakikaten çok meşgulüm...şu saat oldu ama yemek yemeye bile henüz fırsatım olmadı inanın..dolayısıyla foruma sık..hatta uzun zamandır nadir bile giremiyorum...daha önceki paylaşımlarımda da belirtmiştim...en harika doktor bizimkisi...tarzında söylemleri de doğru bulmuyorum...böylesi bir sorumluluk yüklenmeyi istemiyorum...ben doktorumdan her anlamda çok memnun kaldım..umarım siz de.. sizin için en doğru ismi bulursunuz...

uslübunuzu ve yorumlarınızı yeniden gözden geçirisiniz umarım....sevgiyle...

uslübunuzu ve yorumlarınızı yeniden gözden geçirisiniz umarım....sevgiyle...
benım uslubumda bır aykırılık veya bı hakaretvarı bırsey goremıyorum
aylardır bır msj atmayıpta uslubumu begenmeyınce bakıyorumda hemen cvp yazılıyo ben burda herkez bırbırıne yardımcı oluyo dıye bır beklentıye gırmıstım can kopala amelıyat olan arkadaslara aylardır ulasmaya calıstım sızede kactane msj attım 2sanıyenızı ayırıp tek msj yazamadınız neyse kımseye polemıge gıremıcem keyfınız bılır ısteyen cvp yazar ısteyen yazmaz ben sadece kırılmıstım cunku neden cvp verılmedıgını bıturlu anlamıyordum daha once cvp verdıgınız sahısların sıze bır tesekkur etmememesınden dolayı cvp yazmadıgınızı ogrendım ve tuhaf karsıladım

ekinnm bende senin gibi kararsiz kaldim ya, hangi cerrah iyi bilmiyorum. Herkez benimkisi en iyisi diyor. Offff, gercekten cok zor ya bu is. Umarim ikimizde iyi bir cerrah buluruz...

Nedense Emre Ilhanda ameliyat olanlari birtanesi bile memnun degilim diyen yok. Hepsi memnun, bazen reklammi yapiyorlar yoksa gercekten bu kadar memnunlar diye dusunmeden edemiyorum. Resimleri goremiyorum malesef, 25 mesaj yazmam lazimmis... Bende yazayim bari...

kizlar bir yil icinde ameliyat olacak olan varmi buarada? Ben birikimimi yaptiktan sonra gelecek yil olacagim insallah... 5 bin tl a parada degil..

merhaba mikado ben burun estetiğinle ilgili soracaktım epeyce memnun kalmışsın okuduklarımdan anladığım kadarıyla :)
ben geçen hafta cüneyt özek le görüştüm ama arkadaşım illaki can kopalla da görüş dedi cmt da ona gidicem inşallah ocağın 2. haftası olmayı düşünüyorum çok kalmadı ama doktor belli değil:) eğer bana da zahmet olmazsa mailimi versem öncesinin ve sonrasının fotosunu yollayabilir misin?
gerçi gittiğimde mutlaka ki kendi de gösterir ama seninkini çok merak ettim açıkçası :)) şimdiden teşekkür
aslihanozlu@gmail.com

merhaba arkadaşlar uzun süedir üye degılken hep estetıkle ılgılı sorularıma bu forumlarda cevap buluyordum dedım uye olma vaktı geldı.burun estetıgı olucak bu kış,doktor arastırması ıcındeyım,can kopal ın sekreterıyle gorustum haftaya muayneye gıdıyorum,5 doktor sekreterıyle gorustum hemen hemen sadece can kopal muayneyı ucretsız yapıyor,hemen randevu kapıldı tabı,pekı sız amelıyatları hakkında neler dusunuyorsuz kendısıyle ılgılı cok ıyı yorumlar var,bana foto ve bılgılerınızle yardımcı olursanız cok sevınırım,şimdiden teskkur ederım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…