Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kızlar haklısınız cok fazla ayrıntılara takılmamalıyım dogru soluyosunuz nedendır bılınmez cok korkuyodum ama 2gundur bır rahatlık var uzerımde cok tesekkuer ederım hepınıze

Arkadaşlar ben de Can Kopal'a ameliyat olmak isteyip de çekinenlerdenim.Burnumun hiç istemedim bir hale gelmesinden korkuyorum.Sizce Can bey'e fazlasıyla güvenmeli miyim?forumu dün geceden beri baştan sona okudum olumsuz tek bir yorum gördüm sanırım onun da pek aslı yok gibi..

Arkadaşlar ben de Can Kopal'a ameliyat olmak isteyip de çekinenlerdenim.Burnumun hiç istemedim bir hale gelmesinden korkuyorum.Sizce Can bey'e fazlasıyla güvenmeli miyim?forumu dün geceden beri baştan sona okudum olumsuz tek bir yorum gördüm sanırım onun da pek aslı yok gibi..

Bence kendisiyle görüşüp kafandaki soruları ona sorabilirsin burda can beye ameliyat olanlar çok memnun ama önemli olan senin ne kadar doktoruna güvendiğin onun için git bi görüş derim cnm :)

Bence kendisiyle görüşüp kafandaki soruları ona sorabilirsin burda can beye ameliyat olanlar çok memnun ama önemli olan senin ne kadar doktoruna güvendiğin onun için git bi görüş derim cnm :)

görüşmeye gittim.Can bey kendine güvenen ve parayı takmayan bi doktor.bana başka doktorlarla görüşüp fikir edinebileceğimi ayrıca burnumun okadar da gözü rahatsız etmediğini ameliyat olmasamda olacağını söyledi.açıkcası bunlar beni cok etkiledi.sanırım can beye güveniyorum ama korkularım var :) ameliyattan sonra nasıl olacagım belirsizliği beni encok düşündüren nokta.tabi acısı agrısı nefes problemi ve eve tıkılıp kalmada canımı sıkmıyor değil.esranill rica etsem ameliyat öncesi ve sonrası fotolarını mailime yollayabilir misin?forumda yeni olduğum için paylaşılan fotoları göremiyorum.

kızlar yarın buyuk gun sat 13.00te amelıyata gırıcem bana dua edın

ınanmıyorum!!!!nasıl sevındım anlatamam,morelını cok yuksek tut anestezıye gırerken,hersey cok ıyı gecıcek emınım,can bey her asamda yanında olucaktır,guvenını eksık etme..canım gecmıs olsun sımdıden hersey gonlunce olsun gelısmelerı bıldır bıze:)

görüşmeye gittim.Can bey kendine güvenen ve parayı takmayan bi doktor.bana başka doktorlarla görüşüp fikir edinebileceğimi ayrıca burnumun okadar da gözü rahatsız etmediğini ameliyat olmasamda olacağını söyledi.açıkcası bunlar beni cok etkiledi.sanırım can beye güveniyorum ama korkularım var :) ameliyattan sonra nasıl olacagım belirsizliği beni encok düşündüren nokta.tabi acısı agrısı nefes problemi ve eve tıkılıp kalmada canımı sıkmıyor değil.esranill rica etsem ameliyat öncesi ve sonrası fotolarını mailime yollayabilir misin?forumda yeni olduğum için paylaşılan fotoları göremiyorum.

canım iyi düşün ve iyi araştır..doktor dahi ameliyat olmasanda olur dediyse 40 kere dön dolaş yine düşün derim ben...:) eğer çok hafifse problem mükemmelliği aramaya gerek yok..

canım iyi düşün ve iyi araştır..doktor dahi ameliyat olmasanda olur dediyse 40 kere dön dolaş yine düşün derim ben...:) eğer çok hafifse problem mükemmelliği aramaya gerek yok..

tatlım bu mesajı forumda mükemmelliği arayıp da sonuçtan hiç memnun kalmayanları gördüğüm için yazdım sana..benimle ilgisi yok yani:)

canım haklısın iyi düşünmek ve araştırmak gerekiyor.Can bey ameliyat olmasanda olur dedi ama ben öyle oldugunu düşünmüyorum neden öyle dedini de pek anlamadım açıkcası :) yandan bakınca gayet kötü bi burnum var,yüzüme oranla büyük hafifte kemerli :) kısacası ben rahatsızım son dönemlerde buda beni fazla canımı sıkmaya başladı :)

doktor gerk yok dmşse lütfen iyi düşünün okadr skntı cekmk biraz delilik

gercekten Can bey neden öyle birsey dedi anlamadım,fotografım olsa anlardınız ne demek istedimi :) eger burnumun düzgün oldunu düşünsem gerçekten ameliyat gibi birşeye kalkışmam riski hernekadar az olsada.

kızlaR AMELIYATIMI OLDUM HERSEY RUYA GIBIYDI KORKTUGUM KADAR KOTU GECMEDI UYUYOSUN UYANIYOSUN HERSEY OLUP BITMIS OLUYO ZATEN HALA INANAMIYORUM RUYADAYIM SANKI TUM MORLUK VE SISLIKLERIME RAGMEN COK MUTLUYUM AYNAYI SIMDIDEN ELIMDEN DUSURMUYORUM AMELIYAT SONRASI KUSMAKTAN COK KORKUYODUM KUSMAKTAN NERFET EDERIM HIC KUSMADIM ALLAHIM AMELIYATTAN SONRA KUSMUYAYIM NEFES ALMAKTA ZORLANMAYAYIM DIYE COK DUA ETTIM VE AMELIYAT SONRASI COK GUZEL NEFES ALDIM FAKAT BUGUN SISLIKLERDEN DOLAYI HAFIF BIR SIKINTI VAR AMA KESINLIKLE GRIP OLMUSUM GIBI BIR SEY DAYANILMICAK KATLANILMICAK HICBISEYI YOK DUN 19.00DA NORMAL ODAYA ALDILAR DUN PEK BISEY YIYEMEDIM AMA BUGUN MANSALLAHIM VARDI PATATES KIZARTMALARI GOZLEMELERI GOTURDUM :KK9: AMELIYAT ONCESI COK STRES YAPMISTIM HATTA UTU YAPARKEN KOLUMU BILE YAKMISTIM BOSA KENDIMI SIKMISIM KORKULACAK HICBISEYI YOK ZATEN HEMEN AGRI KESICI IGNE YAPIYOLAR HIC AGRI SIZI OLMUYO KORKAN ARKADASLARA SESLENIYORUM HIC KORKMAYIN DAHA ONCE OLSAYDIM KESKE DIYEBILIRSINIZ OKADAR GOZUNUZU KORKUTTUGUNUZA YANARSINIZ BENIM GIBI

inşallah herşey yolun da gider ve istedin gibi bi buruna sahip olursun :) ameliyat olmak üzere biriyim ve yakın zaman da ameliyat olan biri olarak senden paylaşımlarını bekliyorum :)

sagolasın canım benım ınsallah sende ıstedıgın bır burna kavusursun egerkı sen burnunu begenmıyorsan kafana koydunsa amelıyatını olacaksın baska yolu yok

X