Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

burnum kırıktı üzrinden 15 gün geçmesine rağmen dr düzeltme yaptı dr murat uygur oda çok iyi bir kbb ci ayrıca estetikte yapıyormuş yaptığı burunlarda mükemmel.. can beyin arkadaşı. can bey öncelikle beni ona yönlendirdi..

bu arada murat bey yaptığı burunlarda burun kemerini törpüleme işlemini sigorta kapsamına almış bir tanıdığımda.. yani estetik olarak değil.

kronıkbalıgım masajı hangı aralıklarla ne kadar yaptın ya...
kızlar buarada burun tıkanıklığı sizde de oldu mu ? benim genizim hala dolu, buz olayını abarttım mı nedir ilk günler :) şu an rahat nefes alamıyorum, can bey e söyledim burun spreyi kullanabilirsin dedi , kullandım ama genizime ulaşmıyor ki , o derece tıkalı yani. ha buarada salı günü yeni burnumla ilk defa hapşurdum :) çok heyecanlıydı. artık sürekli hapşuruyorum.

buarada esranil ve pelinsu fotolarınızı gördüm, çok beğendim , umarım kendime de yakında alışıp fotoğraf koyarım :)

Valla ben ilk ay dogru durust nefes alamadim hos hala daha alamiyorum tam randiman. Ama soyledim gecen gittgimde az kaldi gecicek normal Dedi can bey.
Bu arada cok yasa:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…