Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Asagı yukarı aynı sekıldeydı benım burnum
Kapalı amelıyat yaptı
Burun ucumla oynamadı ıyılesmem cabuk oldu hatta ıs yerımdekıler ne ara amelıyat olup ışe gerı dobdugumu anlamadılar

merhabalar acaba görüşmeye gittikten kaç gün sonrasına can bey ameliyat için gün verio.?

Aslında o
burna
kişinin karalılığına
ve ameliyat yoğunluğuna göre değişmekle birlikte, hemen isteyen kişiler için ilk 2 hafta içinde gün veriyor çok fazla uzatmıyor

Kızlar ameliyat tarihim belli oldu 26 ocak 2013!! Hiç korkum yok nedense şimdilik çok rahatım:))

Benim bugün 15. günüm oldu, hala morluklarim gecmedi ve sislik baya var, burun ucum cok sert yinede ise baslamak zorunda kaldim bugün :)
Nefes alip vermekte zorluk cekmiyorum fakat ici dolu artik kurumus kanmidir nedir anlamadim, gerci yagliyorum ama o his gitmiyor birtürlü.
Birde icten dikis ipligi gördüm dün, bu normalmi kizlar???

canm daha taze burnun tabıkı yasadıkların normal bende ipliği görmüştüm stres yapma burun ucundakı sertlığe gelınce orada destek olduğu için inmesi zaman alır benım 3.cü ayım haala o sertlık war 6 aya tam oturur

demi79 cok merak ediyorum seni ne zaman foto yükliceksin? yeni burnuna alışabildin mi? cevrenden nasıl tepkiler aldın?

Asagı yukarı aynı sekıldeydı benım burnum
Kapalı amelıyat yaptı
Burun ucumla oynamadı ıyılesmem cabuk oldu hatta ıs yerımdekıler ne ara amelıyat olup ışe gerı dobdugumu anlamadılar

Canım senin burun deliklerin de küçültülmüştü değil mi? Nasıl duruyor şimdi simetrik mi memnun musun?

kızlar ameliyat olalı neredeyse 1,5 ay olacak ben memnun olup olmamak arasındayım sürekli.Bi beğeniyorum bi beğenmiyorum burnum hala şiş.Burnumun alt kısmında deliklerin ortasında bi düşüklük var gibi şişlikmi anlayamadım burnum 1 haftalıkken alçı değişirken resim çekmiştim o zaman daha kibar ve küçük görünüyordu ve bahsettiğim o çıkıntı yoktu,şimdiki haliyle çok farklı duruyor, umarım burnum zamanla o haline geri döner

Arkadaşlar merhaba öncelikle ben kendi fikrimi söyleyim, burnunuzda görüntüzü ciddi anlamda bozacak bir sorun yoksa bnce ameliyat olmayın. Çünkü hem parasal yönden, hemde ameliyat sonrası şişlikler morluklar, geçen zaman vs insanı hem psikolojik hemde sosyal hayattan kısıtlıypr. Ama ameliyat olacaksanızda doktorunuzu çok iyi seçin, benim burnumda görüntü olarak sorun yoktu, sadece nefes alamıyordum ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatı yapacak doktor, bu sorunu düzeltelim birde burnunda hafif bir fazlalık var onu alayım hem estetik olarakta güzel olur dedi, ve gözlerimin altına yağ enjeksiyonu yaptı. Çıkan sonuçtan hiç memnun olmadım şimdi o gözlerimin altına yaptığı yağı geri aldıracağım ve burnumu tekrar revizyon ameliyatı olacağım. Şuanki burnum yüze hiç yakışmayan kalkık, şekilsiz bir burun. Keşke hiç yaptırmasaydım ağzımdan nefes alsaydım diyorum. Sizin önerebileceğiniz revizyon burun ameliyatı doktorları söylermisiniz, Muhammed Dilber ve Emre İlhan forumda adı sık geçen doktorlar. Ben birde proföser Ahmet Karacalar var ona gitmeyi düşünüyorum yağlarıda alması için tavsiye edin doktor.

Ameliyat olalalı 9 ay oldu bu arada

tutucuk cok tsk ederim bilgilendirdigin icin, zaman cabuk gecsin istiyorum, tam olarak sonucu görmek icin.

demi79 cok merak ediyorum seni ne zaman foto yükliceksin? yeni burnuna alışabildin mi? cevrenden nasıl tepkiler aldın?

yeni burnuma alismaya calisiyorum, sabahlari cok sis oluyor hic begenmiyorum ögleden sonra kibarlasiyor geri :) cevremdeki insanlar yari yariya yorumladilar, bazilari begenmedi cok kalkik falan dedilar, bazilarida güzel olmus, genclesmissin falan.... :) foto yüklerim galiba, biraz daha sisliklerim ve morluklarim gecsin :)

Haklısın doktor secimi çok önemli bende can beye revizyon oldum
İlk ameliyatım çok başarılı görünse de 1 yıl sonra burun ucu düşmesi yasadım can beye revizyon oldum iyi düşün dedi ama ben çok istedim..
Sonuca gelirsek revizyon öncesi profilden burnumda hiçbir sorun yoktu ameliyat sonrası görüntü değişti fakat kötü değil iyi ancak revizyon önceki hali kesin daha doğaldı.. Önden bakacak olursak burun ucunda gayet başarılı, revizyon sonrası önden görünümü çok daha iyi .. İyi ve kötü taraflarını komple ele alırsak evet kusursuz bir burun çıkmasada kusuruyla başarılı bir burun diyebiliriz bazı eski fotolara baknca iyi ki olmuşum diyorum

Bence kusurlarına da alışacaksın ve bir ay sonra eski fotolarına bak iyi ki olmuşum diyeceksin bence biraz sabır ve birazda umursamamak lazım galiba ama zor biliyorum
bil ki zaman gectikce daha az inceliyorsun kendini bu daha iyi oluyor...

cnmaskm korkutma beniiii:S neden memnun değilsin? can beye gittiğimde bana senin fotonu gösterdi..ne kadar dogal oldu dedi..cevrenden nasıl tepkiler aldın? nefes alabiliyor musun? daha cok fotograf yüklersen yorum yapabiliriz..nolurr yükleee:))yeni halini merak ediyorum

korkma canım öyle büyük bir memnuniyetsizliğim yok kabaca bir sorun yok ama işte keşke şöyle olsaydı böyle olsaydı demekten alamıyorum kendimi
tamponlar çıktığından beri nefes almada hiçbir sorun yaşamadım ,burnumun güzel olduğunu söylüyorlar ama çeneyi pek beğenmediler aslında bende alışamadım çeneme bazen normal gibi geliyor bazen bu çene bana olmadı diyorum 2 ay bi dolsun belkide çıkarttırırım
burun konusundada elimde değil kendimi yiyip bitiriyorum resim yüklemeye çalışırım ama albümümdeki resimlerdede görebilirsin burnumun altındaki düşüklüğü

Son düzenleme:

ya ben bi düşüklük göremiyorum canım yeni fotolar eklersen daha iyi yorum yapabiliriz..sıkma canını gayet güzel görünüyorsun..

bu arada can beyin muayenehanesinde bi hastasıyla konuştum..1 ay 1 hafta önce ameliyat olmuş can beye..o kadar dogal görünüyordu ki bayıldım resmen..eski fotograflarını falanda gösterdi.. önden c harfine benzeyen burun şekli varmış.. dokundum falan baya inceledim ve dogru yerde oldugumu düşündüm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…