Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

tatlım hala yanlardaki kemiklerinde şişlikler var dimi. benimde var. bazılarında hiç göremiorum o şişlikleri ben acaba benimki neden böyle şişti anlamadım:18:

Hiçbir fikrim yok. Alçıyı ilk çıkardığımda daha az şişti. Şimdi ise çok daha fazla. Gün içinde çok hareket halindeysek, eğilip kalkıyorsak bunların da etkisi vardır mutlaka. Benim arkadaşım burnu etkilenmesin diye laptop çantası bile taşımıyordu. Doktoru öyle demiş. Hiç anlamadım.

Merhaba kızlar bende sık sık burun estetiği yaptıtıp yaptırmama konusunda gel gitler yaşıyorum.Yaptırsam pişman olurmuyum sonra geri dönüşü yok iyi doktor bulmak çok mu para gerektirir kafam karmakarışık anlıycanız

Merhaba kızlar bende sık sık burun estetiği yaptıtıp yaptırmama konusunda gel gitler yaşıyorum.Yaptırsam pişman olurmuyum sonra geri dönüşü yok iyi doktor bulmak çok mu para gerektirir kafam karmakarışık anlıycanız

Kesin kararlı olmak çok önemli. Ben yıllardır ameliyat olmayı kafama koymuştum. Belirli bir yaşa gelmeyi ve kendi işimi yapmayı bekliyordum. Şartları sağladığım an da ameliyatımı oldum. Pişman olma ihtimalin elbette var. Hiçbir doktor sana pişman olmayacaksın demez -diyemez- Sana tüm normlara uygun, muntazam bir burunu vaad eder fakat belki de o burunu sen yüzüne yakıştıramazsın. Kısacası biraz da olsa burun estetiğinin piyango tarafı var.

Maddiyat açısına gelince, ameliyatını Can Bey'e olmayı düşünüyorsan piyasaki burun ameliyatları içinde en uygun fiyatları talep eden bir doktorla karşılaşacağından emin ol. Albümlerimize de göz gezdirdiysen muazzam işler çıkardığını görebilirsin.

kızlarrrr,birkaç foto yükledimm.daha önce bahsettiğim kalkıklığın başladığı yerde,orta kısımdaki çöküklüğü fark edebilecek misiniz?:KK43:şişliklerden olduğunu düşünmek istiyorum.

kızlarrrr,birkaç foto yükledimm.daha önce bahsettiğim kalkıklığın başladığı yerde,orta kısımdaki çöküklüğü fark edebilecek misiniz?:KK43:şişliklerden olduğunu düşünmek istiyorum.

canım şişlikler zaman zaman yer değiştiriyor bence ondan öyledir ben farketmedim hiç ama sen söylmesen bilmezdim şuandada gördüğümden değil sen söylüyosun diye böyle fikir yürütüyorum maşallah nazar değmesin çok güzel oluyor git gide ama ilk sargın açıldığnda belliydi can beyin ellerine sağlık :))

canım şişlikler zaman zaman yer değiştiriyor bence ondan öyledir ben farketmedim hiç ama sen söylmesen bilmezdim şuandada gördüğümden değil sen söylüyosun diye böyle fikir yürütüyorum maşallah nazar değmesin çok güzel oluyor git gide ama ilk sargın açıldığnda belliydi can beyin ellerine sağlık :))

inşalllahhh tatlımm..çok belli değil ama korkutuyor işte beni..bakalım can bey ne diyecek:KK66:

inşalllahhh tatlımm..çok belli değil ama korkutuyor işte beni..bakalım can bey ne diyecek:KK66:

Selam kızlar, uzun zaman oldu girmedim. Ben Temmuz ayında burun estetiği olmuştum. Aradan tam 4 ay geçti fakat benim nefes alma sorunum hala gitmedi. geçen aylarda biraz daha iyiydi ama sanki git gide tıkanıyor gbi. acaba burun kıkırdağım zamanla yerine oturduğu için mi? Zaten ameliyattan sonra çok sorun yaşamıştım burnumda resmen bir gariplik var, sol ön kısmı yukarda şiş falan filan. Can bey masajla düzelicek demişti hatta kalkık duran kısma enjekte etmişti dolgun dursun diye . neyse benim burnum hala yamuk ve ne yazık ki Türkiyede değilim. şekli sorun yapmıyorum artık ama nefes alamamak çok kötü burun kemiğim sızlıyor başıma ağrı giriyor resmen. benzer sorun yaşayıp ta 8 ayda düzelen oldu mu? Can bey bana 8. ayda çok değişme göstereceğini sabırlı olmamı söylemişti.

ıyı gunler erıka bende de aynı sorun oldugunu onceden forumda tafsılatlı bır sekılde anlatmıstım bu yuzden cvb yazmak ıstedım sana..fotolarına baktım fakat bır sey goreemedım daha belırgın bır foto varsa koyarsan daha ıyı olur..ayrıca ben de bu sorun sanırım 5. ayıma yakın ortaya cıkmaya baslamıstı hanı odemler ındıkce sorunlar gun yuzune cıkıyor yaa o zaman farkettmıstım.once kucuk ve hafıf bır karaltı gıbıydı sonra maalesef bıraz buyumeye basladı.Senı korkutmak ıcın soylemıyorum,, sunu soylemek ıstıyorum senın amelıyatın henuz cok yenı o yuzden boyle bır seyın hemen bellı olması pek mumkun gıbı gelmıyor bana belkı de sana oyle gelıyor ya da sen de de farklı bır sey olabılır..gecmıs olsun..

ıyı gunler erıka bende de aynı sorun oldugunu onceden forumda tafsılatlı bır sekılde anlatmıstım bu yuzden cvb yazmak ıstedım sana..fotolarına baktım fakat bır sey goreemedım daha belırgın bır foto varsa koyarsan daha ıyı olur..ayrıca ben de bu sorun sanırım 5. ayıma yakın ortaya cıkmaya baslamıstı hanı odemler ındıkce sorunlar gun yuzune cıkıyor yaa o zaman farkettmıstım.once kucuk ve hafıf bır karaltı gıbıydı sonra maalesef bıraz buyumeye basladı.Senı korkutmak ıcın soylemıyorum,, sunu soylemek ıstıyorum senın amelıyatın henuz cok yenı o yuzden boyle bır seyın hemen bellı olması pek mumkun gıbı gelmıyor bana belkı de sana oyle gelıyor ya da sen de de farklı bır sey olabılır..gecmıs olsun..

canım hatırladım şimdi..benim çok belirgin değil zaten ellediğimde hissediyorum..burun ucumda çok şiş durumda ondandır diye umuyorum..tabii can bey ile görüşeceğim bakalımm ne diyecek..burun ucum daha düşecekmiş.öyle olunca da otomatik olarak bu durum düzelirmiş gibi geliyor..bilemedimm vallaa yaa

Selam kızlar,can bey hakkında yorumlarınızı uzun süredir takip ediyorum ve bende ameliyat olmaya karar verdim .Suanda kıbrısda ogrencıyım sureklı ızmırde bulunamıyorum en yakın zamanda can beyden randevu alacagım .Sız doktorla gorustukten sonra ne kadar bır sure sonra amelıyat oldunuz 1 ay dan sonra fılan dıye bır sure verıyor mu doktor merak ettım ???

Selam kızlar,can bey hakkında yorumlarınızı uzun süredir takip ediyorum ve bende ameliyat olmaya karar verdim .Suanda kıbrısda ogrencıyım sureklı ızmırde bulunamıyorum en yakın zamanda can beyden randevu alacagım .Sız doktorla gorustukten sonra ne kadar bır sure sonra amelıyat oldunuz 1 ay dan sonra fılan dıye bır sure verıyor mu doktor merak ettım ???
ben ilk görüşmemde 3 gün sonraya ameliyat tarihi aldım.fakat başka bir sağlık problemi yaşayınca o iptal oldu..sonraki görüşmemde de bir hafta sonraya gün aldım..herhangi bir sıkıntı yaşamazsın zaman konusunda :KK66:

X