Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Erika, sen bugünde olmadi dedikce :) tedirgin olmaya basladim. Ben 1 haftaligina gelip, ameliyatimi olup geri
dönmem gerek. bugün degil, yarin olursa, kötü bir durum

canım sanırım 1 hafta yeterli değil.benim 8. günüm hala alçılıyım:)pazar günü banyo da kendim düşürecekmişim..ama sen uzaktan geldiğin için farklı olabilir. bir konuşmak lazım can bey leayarlanır herhalde

Selam kızlar !

Foruma artık çok uğrayamıyorum, malum işe geri dönüş ve ameliyat sonrası tembelliğinden yoğun bir tempoya geçiş sıkıntısı içerisindeyim !! Yine de elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum.

Takip ve merak edenler için, ameliyatın 15. günü; artık hemen hemen hiçbir sıkıntınızın kalmadığı bir dönem olacak. Dikiş iplikleri tamamen yok olmak üzere, burun kendine gelip bol bol mukoza üretmeye başlamış ve yanlardaki uyuşuklukların hızla azaldığını görmüş olacağınız bir dönem olacak. Sanki 15 gün önce yüzü çatlak patlak o insan siz değildiniz. Ne kadar da dayanıklısınız !! =)

Güncel bir fotoğraf yükledim tekrar, bakmak isteyen olursa. Sizi takip ediyorum kızlar !!

pazar gününü 4 gözle bekliyorum :)
Can beyle tabiiki görüsmeliyim bu konuyu, büyük bir ihtimal aralik sonu ordayim insllh :)

pazar gününü 4 gözle bekliyorum :)
Can beyle tabiiki görüsmeliyim bu konuyu, büyük bir ihtimal aralik sonu ordayim insllh :)

Yalnız İzmir dışından geleceğini özellikle ve özellikle vurgula çünkü bu aralar oldukça yoğun. Arkadaşıma zar zor dolgu yaptırdık. Oradaki kızlardan hangisi asistanı bilmiyorum fakat şu randevuları daha düzgün ayarlayabilseler o kadar iyi olacak ki. Muayenehaneye gidip de beklemediğiniz gün sayısı oldukça az.

Kızlar bu arada bir şey söylemem gerek, ameliyattan sonra yüzümde özellikle plasterlerin kapattığı yerlerde ve çene hizasında aşırı bir sivilcelenme oluşmaya başladı. Burnumun üzeri zaten çok hassas olduğu için çok ellemiyorum. Ama cildime mutlaka bir çare bulmam gerek. Tedaviye mi başlasam sizce ? Bir arkadaşım zoretanin kullanmaya başladı ve etkisini çok olumlu gördü.

3 defa telefon görüsmesi yaptim, herdefasinda avusturyadan gelcem dedim :)
mail attim ama henüz cevap alamadim, günleri ve saatleri gitmeden burdan beraber ayarlamamiz gerekiyor galiba.
Birde sabit hatti aradigim zaman bir bayan cikiyor, asistani galiba :) cok bilgisiz yada umursamaz cvplar veriyor, buda biraz kafami karistirmaya basladi (

Ya bu konuyu çok dallandırıp buaklandırmak istemiyorum fakat oradaki kızların lafına hiç güvenme. Öyle söyleyeyim ben sana. Direkt Can Bey'in kişisel telefonundan ulaş.

Ya bu konuyu çok dallandırıp buaklandırmak istemiyorum fakat oradaki kızların lafına hiç güvenme. Öyle söyleyeyim ben sana. Direkt Can Bey'in kişisel telefonundan ulaş.

...evet, onuda defalarca düsündüm, hani rahatsiz etmemek adina sürekli can beyi aramak istemiyorumda.
Fakat ucak biletimi almadan önce bunlari detayli görüscem kendisiyle :)

İşyerindekiler nasıl tepkiler verdi merak ettim.Bende pek anlamadılar :) Sağlık sorunuda olunca önce sağlık konusunu konuştular :))

Gaaaayet dogal senicita ama onumuzdeki hafta cok daha iyi olacak, 1 hafta bile cok fark ediyor

kizlar buarada muayeneyi denk getirmeye calisin bence cunku emin olun canli canli gorunce cok coook daha guzel oluyor. Ben erikadan biliyorum o kadar guzel ve sirin ki burnu da mukemmel öyle soyleyim fotolardan daha guzel gorunuyor canli öyle dusunun

merhaba kızlar,
ben de burun estetiği düşünüyorum, ne kadara mal olduğunu bana mail atar mısınız yaptıran arkadaşlar can bey ile ilgili yorumları okudum. iyi bir doktor anladığım kadarıyla.:18:
çok problemli değil benim burnum ama işte hafif kemerli çenem de geride biraz. o yüzden büyük görünüyor.

oyyyyy canımm:)))çok teşekkür ederim..ama sen ve burnun da fotolardan çok çok daha güzelsiniz..ben de senin burnuna bayılıyorummm

İşyerindekiler nasıl tepkiler verdi merak ettim.Bende pek anlamadılar :) Sağlık sorunuda olunca önce sağlık konusunu konuştular :))

Herkes farklı farklı tepkiler verdi. Kimi çok değişmişsin derken, kimisinin dikkatini yeni saç kesimim çekti. O yüzden çok göz önünde olmak istemiyorsanız alçıyı çıkarmadan önce kendinizide ufak da olsa br değişiklik yapın derim ben =)

Bende değişikliğe geek yok dikkat çekmedi zaten:))) Öneri için teşekkürler :)

Cok sükür bugün ulasabildim Can beye.
Yazin görüstügümüzde aramizda komik olay gecmisti, onu hatirlatinca hemen beni hatirladi.
Izinimi ayarladim 10 aralikta ameliyat olmak istiyorum dedim.
Biletini aldiginda bana mesaj at hemen hastaneden o gün randevu alayim dedi.
Beni simdiden bir heyecan sardi. :18:
Ameliyat olmaya degil tatile geliyormussun gibi gel, 2 gün zorlanirsin sadece.
10nuncu gün alci cikacak yani 4 gün rahatca Izmirin tadinida cikabilicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…