Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

9. Gun ise basladim ama bence 4. Gun baslayabilirdim.
Benim durumum biraz farkli ama ben ameliyattan neredeyse yuruyerek cikmisim hatirlamasam da:))
Az mudahale yapildi bana dikisim yok ameliyatim kapali yapildi.
Agri esigim cok yuksek, ilaclari bile dogru duzgun kullanmadim
Bunun icin beni misal alma daha fazla dinlenmen gerekebilir.
Ben ucuncu gun cikip yuruyus yaptim sahilde, ilk gun yemek yedim, tamponlar ciktiginda buyuk kismini atlatmistim
Cok gozunde buyutme yine de sonucta bir ameliyat, vucut yoruluyor. İki hafta diye dusun toparlanma suresini, kotu ihtimali dusunerek, erken toparlanirsan dinlenmis olursun.

canım teşekkürler

Heyecan yok:))
Gonderdim resimleri
Hayirlisi olsun

tsk ederim canim :)
Cok güzel yakismis yüz hatlarina :)
Darisi bana :)
Ben avusturyada yasadigim icin, yüz yüze görüsme imkanim yok doktorlarla, burda karar verip gelcem türkiyeye.
Bana daha nasil bir bilgi verebilirsin?

canım teşekkürler

Simdiden gecmis olsun, doktoruna inanirsan kapat gozunu ne diyorsa yap
Doktora guvenmeden girme ameliyata
Can beyi bu forumda anlatilanlardan tanidim ben de.
Simdiye kadar bir sikinti yasatmadi da...
Gorustugunde o senin ayrintilarini sen farketmeden yakaliyor
Ameliyattan sonra sen soyle demistin diye soyluyor. İyi ifade et kendini cunku verdigin ipuclarindan senin ne istedigini yakalamasi lazim
Kolay gelsin simdiden

celinn, senicita, ehö ve erika84 kızlar o kadar güzel anlatmışsınız ki, çok merak ettim doktorunuzu :) ben Ankara'dayım ama yine de düşünmeye başladım. senicita ve erika'nın fotolarını gördüm zaten kızlar güzel olunca, sonucu daha çok merak ediyorum takipteyim :KK66:

Kizlar mükemmel, galiba bende izmire gelcem :))
Celinn, ehöö, erika84, hepinizde cok güzelsiniz.
Senicitayi da göreyim, kararim kesin olacak :)

9. Gun ise basladim ama bence 4. Gun baslayabilirdim.
Benim durumum biraz farkli ama ben ameliyattan neredeyse yuruyerek cikmisim hatirlamasam da:))
Az mudahale yapildi bana dikisim yok ameliyatim kapali yapildi.
Agri esigim cok yuksek, ilaclari bile dogru duzgun kullanmadim
Bunun icin beni misal alma daha fazla dinlenmen gerekebilir.
Ben ucuncu gun cikip yuruyus yaptim sahilde, ilk gun yemek yedim, tamponlar ciktiginda buyuk kismini atlatmistim
Cok gozunde buyutme yine de sonucta bir ameliyat, vucut yoruluyor. İki hafta diye dusun toparlanma suresini, kotu ihtimali dusunerek, erken toparlanirsan dinlenmis olursun.

Ameliyatin kapali olmasi haric hersey ayniydi benimde:KK66::KK34:

tsk ederim canim :)
Cok güzel yakismis yüz hatlarina :)
Darisi bana :)
Ben avusturyada yasadigim icin, yüz yüze görüsme imkanim yok doktorlarla, burda karar verip gelcem türkiyeye.
Bana daha nasil bir bilgi verebilirsin?

Canim senin Can beyle konusman lazim, ben uc kere gorustum ameliyat olmadan.
Ameliyatla ilgili cok sey yazdik
140. Sayfa falandi ben foruma takilmaya basladigimda, sayfalarca yazdik, roman gibi okunur:))
Herkes farkli yasadi o sureci...
İyi dusunup karar ver... Spesifik bisey varsa aklina takilan burdan ya da ozelden yazabilrsin

Canim senin Can beyle konusman lazim, ben uc kere gorustum ameliyat olmadan.
Ameliyatla ilgili cok sey yazdik
140. Sayfa falandi ben foruma takilmaya basladigimda, sayfalarca yazdik, roman gibi okunur:))
Herkes farkli yasadi o sureci...
İyi dusunup karar ver... Spesifik bisey varsa aklina takilan burdan ya da ozelden yazabilrsin

Bugün 2 defa aradim can beyi :) sonrada fotograf gönderdim, detayli bilgi göndercem dedi, merakla bekliyorum :)
okuyorum zaten yazdiklarinizi :) cesaret veriyor bana, karar vermemdede yardimci olacaksiniz bana...
buarada özelden yazmak icin 100 yorum olmasi gerekmis, az kaldi galiba :)))

Bugün 2 defa aradim can beyi :) sonrada fotograf gönderdim, detayli bilgi göndercem dedi, merakla bekliyorum :)
okuyorum zaten yazdiklarinizi :) cesaret veriyor bana, karar vermemdede yardimci olacaksiniz bana...
buarada özelden yazmak icin 100 yorum olmasi gerekmis, az kaldi galiba :)))

Mailim de var sende

canım o ne demek öyleeee:)) sizleri bizlerrr yani ameliyat olanlar anca çok iyi anlayabilirizzz..ameliyattan önceki çırpınışlarımı hatırlıyorum da :KK52: Allah hepinizin yardımcısı olsun...

iskarpin :)) suan bende o cirpinanlardanim :)
Senin fotolarini görmem mümkünmü aceba??

Psikolog ve senicita, size de yolladim
Bugun ilk is gunumdu is arkadaslarim taniyamadi beni...
Celinn'im yorumlarımı sana mail olarak attım bilgin olsun :KK66:
Senecm ben bostanlidayim gelmem bir saati bulur ?bende seni online goremeyince kopegi veterinere gotureyim dedim...:/
Olsun iyi ki de öyle olmuş. Çünkü Can Bey arayıp ameliyatının uzayacağını ve ondan sonra da ofise gelmeme ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi. O yüzden ben de gitmedim. Yarın tekrar konuşalım dedi. Yarın ben sana yine haber veririm, zaten arkadaşım da gelip dolgu için konuşacak. Öğleden sonra ararım Can Bey'i büyük ihtimalle. Yanımda fotoğraf makinası getireceğim, sen de yanımda ol beraber Can Bey'le fotoğraf çektirelim =)

Kızlar ben de bugün ilk kez iş yerine gittim. Tepkiler çok farklı oldu. Örneklendirmem gerekirse;

"Ayyyy, tanıyamayacaktım az kalsııın hahaha, süpeeer"
"Oha saçlarını da mı kestirdin, çok değişmişsin"
"Bence çok bir fark yok."
"Ameliyat olduğunu önceden bilmeseydim yeni saç modeline odaklanıp farkedemeyebilirdim."
"Ne akıllısın ha, aynı anda saçlarını da kestirip ilgiyi estetikli burnundan saçlarına kaydırdın, çakaal"
"Hahaa, Helga olmuşsu kızıııım !!"
"Sağ tarafın daha mı şiş sanki ?"
"Dudaklarını da mı kalınlaştırdın ?"
"Gülümsemen değişmiş, bilerek değiştirdin di mi söyle söyle =)"

Genel olarak böyleydi. Kısacası beni manyak ettiler. Farkediliyor mu farkedilmiyor mu tartışmasına girdik resmen =)

Ama şöyle söyleyebilirim ki, kendinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız burun ameliyatının hemen sonrası zamanlama için süper bence. İki veya daha fazla değişiklik dikkatleri burundan diğerlerine de kaydırıyor. Benim ezelden beri ahdım vardı, ameliyat olduğum gibi saçlarımı kısacık kestireceğim diye. Şimdi de küçük bir halka hızma istiyorum, bakalım =)

Celinn'im yorumlarımı sana mail olarak attım bilgin olsun :KK66:

Olsun iyi ki de öyle olmuş. Çünkü Can Bey arayıp ameliyatının uzayacağını ve ondan sonra da ofise gelmeme ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi. O yüzden ben de gitmedim. Yarın tekrar konuşalım dedi. Yarın ben sana yine haber veririm, zaten arkadaşım da gelip dolgu için konuşacak. Öğleden sonra ararım Can Bey'i büyük ihtimalle. Yanımda fotoğraf makinası getireceğim, sen de yanımda ol beraber Can Bey'le fotoğraf çektirelim =)

Kızlar ben de bugün ilk kez iş yerine gittim. Tepkiler çok farklı oldu. Örneklendirmem gerekirse;

"Ayyyy, tanıyamayacaktım az kalsııın hahaha, süpeeer"
"Oha saçlarını da mı kestirdin, çok değişmişsin"
"Bence çok bir fark yok."
"Ameliyat olduğunu önceden bilmeseydim yeni saç modeline odaklanıp farkedemeyebilirdim."
"Ne akıllısın ha, aynı anda saçlarını da kestirip ilgiyi estetikli burnundan saçlarına kaydırdın, çakaal"
"Hahaa, Helga olmuşsu kızıııım !!"
"Sağ tarafın daha mı şiş sanki ?"
"Dudaklarını da mı kalınlaştırdın ?"
"Gülümsemen değişmiş, bilerek değiştirdin di mi söyle söyle =)"

Genel olarak böyleydi. Kısacası beni manyak ettiler. Farkediliyor mu farkedilmiyor mu tartışmasına girdik resmen =)

Ama şöyle söyleyebilirim ki, kendinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız burun ameliyatının hemen sonrası zamanlama için süper bence. İki veya daha fazla değişiklik dikkatleri burundan diğerlerine de kaydırıyor. Benim ezelden beri ahdım vardı, ameliyat olduğum gibi saçlarımı kısacık kestireceğim diye. Şimdi de küçük bir halka hızma istiyorum, bakalım =)

Tesekkurler canim
Senin yorumlarini ayrica merak ediyordum cunku sen beni canli da goren tek kisisin:)
Sevindim

X