Dr Ayşe Çetin Fizyoterapi ile gebe kalan var mı

Bu kadının ilaçlarını 3 ay hiç aksatmadan kullandım. Kullanırken adetten kesildim, fsh LH değerlerim hiç olmadığı kadar yükseldi ve estradiol değerim düştü. Son sonuçlarımı attıktan sonra benimle iletişimi kesti, cevap bile vermedi. 3 aylık ilaca 17 bin 500 tl para ödedik ve 3 ayda en az bin tane kapsül yuttum. Hiç mi faydası olmaz, olmadı. Asla önermiyorum
Yorumları okudukça şaşıyorum 47 yaşında 2019 senesinde tedavi ile çocuk sahibi oldum ben bu kadından biz adet haberi beklerken gebelik haberiyle havaya uçmuştuk

Merhaba arkadaşlar instagramda Çukurova üniversitesi mezunu Dr Ayşe Çetin isimli doktor gebe kalamayan hastalara şifa olduğunu belirtiyor. Kendi hazırladığı kürleri var. Ben telefonda görüştüm ama tam emin olamadım kadın gayet güzel konuştu ama ortada bir klinik olmayınca umudumu ve paramı belirsizliğe bırakamadım. Bu hanımefendiyle görüşen, tanıyan, onun sayesinde gebe kalan var mı ?
Bana şifa oldu şükür. 40 yaşından sonra Dr Ayşe çetin sayesinde anne olmayı tattım

Yorumları okudukça şaşıyorum 47 yaşında 2019 senesinde tedavi ile çocuk sahibi oldum ben bu kadından biz adet haberi beklerken gebelik haberiyle havaya uçmuştuk
Benimde oğlum oldu. Bence çekemyenler yapıyor. Ayşe Çetin hoca gayet başarılı.Sağolsun varolsun.

Benimde oğlum oldu. Bence çekemyenler yapıyor. Ayşe Çetin hoca gayet başarılı.Sağolsun varolsun.
Allah bağışlasın Semiha hanımlara da öyle geliyor , çok iyi bi kadındı ilgili de şaşırdım vallahi ya insanları bi de tüp bebek denilen illetle kandırıyorlar kadının verdiği herşey bitkisel benimde oğlum 4 yaşına girdi

X