Dr.Ali Enver Kurt

pinarnaz17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2017
155
91
Merhabalar yumurta rezervim az olduğu için Kıbrısta donasyon düşünüyorum..İstanbul da ki doktorum Ali Enver Kurt’u önerdi..Yalnız araştırmalarımda Kıbrısta pek bir çalışmasını göremedim..Bilgi sahibi olan varmı bu doktor hakkında?

Merhabalar yumurta rezervim az olduğu için Kıbrısta donasyon düşünüyorum..İstanbul da ki doktorum Ali Enver Kurt’u önerdi..Yalnız araştırmalarımda Kıbrısta pek bir çalışmasını göremedim..Bilgi sahibi olan varmı bu doktor hakkında?
Merhaba Enver Beyle ilgili bilgi edindiniz mi?

Merhaba ali enver beye gittiniz mi ne yaptınız bana da burdaki doktorum önerdi bende bu ay gidicem neler yaptınız sonuç nedir bu doktorami gittiniz bende gidicem iyimis sonuç ne merak ettim bilgi verirmisiniz

Merhaba ali enver beye gittiniz mi ne yaptınız bana da burdaki doktorum önerdi bende bu ay gidicem neler yaptınız sonuç nedir bu doktorami gittiniz bende gidicem iyimis sonuç ne merak ettim bilgi verirmisiniz
Merhaba ben Kıbrıs’ta yaşıyorum bu doktor nasıl bir bilgim yok ama ben bi rahatsızlığım icin danıştım telefonda size dönüş yapicam dendi ve bir daha ne arama oldu ne sorma iyice araştırılması lazım bence önerildiyse belki iyidir suan ne iyi ne kötü diyemem ama telefonda donucez size diyip donmemeleri yanlış bir durum bilgim olduğu icin yazma gereği duydum yoksa iyi kötü diyemem suan :) ama insallah iyidir ve faydasını görürsünüz

Çok tsk ederim insallh iyidir son çarem benimde kibris bilmediğim bi yer az bi parada değil hakkında hiç yorum yok istanbulda görevli olduğu dönemlerin yorumları var ama kibristaki çalışmalarının yok bende araştırıyorum ama sonuç alamıyorum bu doktor hakkında yine de çok tsk ederim 🙏

Merhaba. Yumurta donasyonu yaptırttın mı ? bana da aynı merkez tavsiye edıldı sonuç hk da bilgilendirirmisiniz

Merhaba evt yaptirdim hamile kaldim ikizlerim olucakti ama 6 haftalikti düşük yaptım maalesef kendimi toparlamaya çalışıyorum tekrardan düşünüyoruz bida yaptircaz hayırlısı olsun insallh senin içinde nerede oturuyorsun

Merhaba evt yaptirdim hamile kaldim ikizlerim olucakti ama 6 haftalikti düşük yaptım maalesef kendimi toparlamaya çalışıyorum tekrardan düşünüyoruz bida yaptircaz hayırlısı olsun insallh senin içinde nerede oturuyorsun
Nerde yaptirdiniz acaba sakincasi yoksa ogrenebilirmiyim

Ben istanbuldayım 2 ay daha spontan gebelik için bekleyeceğiz yumurta arada çıkıyor olmazsa donasyon için vita arterayı düşünüyorum. Çok üzüldüm düşük yaptıgınız için. Niye düşük oldu sebebi belli mi bu arada yaşınız kaç.

Sagliksiz ilerledi 1 tanesi kanama olunca diğer bebekte yani kese söndü 36 yaşındayım hakkinizda hayırlısı olsun insallh Rabbım o güzel duyguyu hepimize tatdirsin insallh burdan bi arkadasim daha var görüşüyoruz onun da aynı yerde oldu onun da şuan ikiz gebelik oluştu durumu iyi şükürler olsun gebeliği güzel geçiyor sizin İstanbul'daki doktorunuz kim acaba aynı yeremi gidiyoruz merak ettim ben haziran gibi tekrar gidicem insallh hayırlısı ile insallh birlikte denk geliriz belli mi olur

Sagliksiz ilerledi 1 tanesi kanama olunca diğer bebekte yani kese söndü 36 yaşındayım hakkinizda hayırlısı olsun insallh Rabbım o güzel duyguyu hepimize tatdirsin insallh burdan bi arkadasim daha var görüşüyoruz onun da aynı yerde oldu onun da şuan ikiz gebelik oluştu durumu iyi şükürler olsun gebeliği güzel geçiyor sizin İstanbul'daki doktorunuz kim acaba aynı yeremi gidiyoruz merak ettim ben haziran gibi tekrar gidicem insallh hayırlısı ile insallh birlikte denk geliriz belli mi olur

Dr. Öznur gökçen ben çok memnunum fonksiyonel tıpcı aynı zamanda. Bağdat cad. Yeri. Benim yaşım 44 menepoz tedavisi görüyorum ben

Benimde prf dr ümit ozekici benimde yumurta rezervim yok maalesef bende oraya gittim vita artera insallh seninde gönül muradini Rabbım hayırlısı ile versin hepimize hiç çocuk yokmu ben 17 yıllık evliyim çok denedik burda olmadı hiç gebe kalamadım ilk gebeliğimdi çok mutluyduk hayatımız bi anda degismisti ama olmadı inşallah bu sefer diyoruz olur sormak istediğin bisey olursa lütfen sor herzaman anlatabilirim

Benimde prf dr ümit ozekici benimde yumurta rezervim yok maalesef bende oraya gittim vita artera insallh seninde gönül muradini Rabbım hayırlısı ile versin hepimize hiç çocuk yokmu ben 17 yıllık evliyim çok denedik burda olmadı hiç gebe kalamadım ilk gebeliğimdi çok mutluyduk hayatımız bi anda degismisti ama olmadı inşallah bu sefer diyoruz olur sormak istediğin bisey olursa lütfen sor herzaman anlatabilirim

Merhaba ali enver kurtta deneme yaptınız mı acaba? Memnun kaldınız mı?

2 kere deneme yaptım 2 side tuttu ama 1 dis gebelik 1 düşük oldu doktorla alakalı değil çünkü hamile kaldim 2 sinde de maalesef sonu güzel olmadı tavsiye derseniz evt ali enver hoca çok ilgili biri seviyorum kendisini şimdi 2 dondurulmusum var mayıs gibi düşünüyorum insallh

X