Down Sendromlu Bebek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

minelgaraib

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2015
83
255
Merhaba, daha önce de beklenmeyen hamileliğim, kariyerimde ve bebeği mmutsuzn etmekten korktuğumdan bahsetmiştim. İkili test yapıldı, pozitif çıktı ve koryon vilus biyopsisi yapıldı. Sonuç olarak bebek down sendromlu. İnanılmaz şaşkın ve endişeliyim. Bebeğe yeni alışmışkem şimdi bir de down sendromu çıktı. Çok bunaldım.

Merhaba, daha önce de beklenmeyen hamileliğim, kariyerimde ve bebeği mmutsuzn etmekten korktuğumdan bahsetmiştim. İkili test yapıldı, pozitif çıktı ve koryon vilus biyopsisi yapıldı. Sonuç olarak bebek down sendromlu. İnanılmaz şaşkın ve endişeliyim. Bebeğe yeni alışmışkem şimdi bir de down sendromu çıktı. Çok bunaldım.

İkili test yaptırıp da bu sonucu alan ama sapa sağlam bebek doğuran o kadar çok kadın var ki?
Ah biliyorum ikili testi pozitif çıkan 23 gebelikten birinde down sendromu gözlenir. Ama bizimkinin durumu koryon vilus biyopsisiyle kesinleşti.

Kürtaj süresini aştın sanırım... Kabullenme aşamasını başardıysan ki bence bu büyük bir adımdı zaten bunu da atlatırsın... Şu an ki psikolojini ve hissettiklerini tam anlamıyla anlamamız mümkün değil ancak yakın hislerimiz ile umarım destek oluyoruzdur... Bu arada en büyük şansın eşin... Yani anlattığına göre seni anlayan bir karakter.. Bebek doğunca senin üzerindeki yüke destek olur diye düşünüyorum zira bunu yapmayan binlerce eş sorunu okuyoruz.... Unutma sınavlar bitmiyor, ne düşünürken ne oldu.... Her şerde bir hayır vardır.....

Kürtaj süresini aştın sanırım... Kabullenme aşamasını başardıysan ki bence bu büyük bir adımdı zaten bunu da atlatırsın... Şu an ki psikolojini ve hissettiklerini tam anlamıyla anlamamız mümkün değil ancak yakın hislerimiz ile umarım destek oluyoruzdur... Bu arada en büyük şansın eşin... Yani anlattığına göre seni anlayan bir karakter.. Bebek doğunca senin üzerindeki yüke destek olur diye düşünüyorum zira bunu yapmayan binlerce eş sorunu okuyoruz.... Unutma sınavlar bitmiyor, ne düşünürken ne oldu.... Her şerde bir hayır vardır.....
Cidden ya iki hafta önce ne yapacağım ben bu bebekle diye ağlıyordum. Şimdi o kadar hissizim ki ya tepki veremiyorum.

lütfen kimse o senin evladin mecbur doguracaksin seveceksin baskilarina girmesin hanimlar. bu öyle bi konu ki konu sahibi disinda hic kimse karar vermemeli. allah kimseyi böyle bir secip yapmak zorunda birakmasin.

konu sahibi allah sabir versin, eminim ki her ne olursa olsun seciminiz cok zor olacak sabir ve kolaylik diliyorum. ne olur kendinizden baska kimseyi dinlemeyin.

Tıbbi nedenlerle kürtaj 20 24. Haftaya kadar yapılabiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X