Dövme dövme pişmanlığı :(

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

Nisan.umut

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2010
1.241
367
Ayak bileğimde orta boyutta bir dövmem var.Çok saçma bir dövme.17 yaşımda yaptırmıştım tamamen bir hataydı.2 dövmem daha var onları çok seviyorum.Ama bu dövmeden nefret ediyorum desem yeridir.Sildiricem ama çok korkuyorum iz kalır diye 1 haftadır araştırıyorum iz kalmadan çıktı diyenler çok az.İstediği kadar pahalı olsun yeter ki düzgün şekilde çıksın of gerçekten çok moralim bozuk zaten bu yaz o dövme gözükmesin dye istediklerimi hiç giyemedim kışı beklemiştim ve şimdi tam zamanı ama korkuyorum :KK43: siz siz olun erken yaşta yaptırmayın dövme :KK43:

Peki o dövmeyi sekillendirmeyi düsünmez misin?
Oluyor ya hani :)
Bnde dövmeyi cok istedim ama iste 😊

Umarım bir çözümünü bulursun.
Yaklaşık 1 yıldır dövme yaptırmayı düşünüyorum(eşimin dövmelerini gördükten sonra)ama sonradan pişman olmamak adına içime sinen bişey arıyorum bende.
Eşim"çok iyi düşün ve öyle karar ver,sonra keşke bunu yaptırmasaydım dememen için" diyor.
Hala araştırıyorum anlayacağın.:KK14:

ergenlik döneminde dövme yaptırmak büyük cesaretmiş valla. ben şu an bile korkuyorum her geçen yıl vizyonum değişiyor, başka şeylere ilgi duyuyorum, kalıcı dövme işi biraz daha sabit fikirli olanlar içinmiş gibime gelir.

neyse, siliyorlar onları bir güzel. iyi bi doktora git, araştır. iz falan da kalmıyor yav, teknoloji baya ilerledi çünkü bildiğim kadarıyla. :KK51:

benim sevgilim de 16 yaşında yaptırmış,hitlerin gamalı haç'ını ...
tabii adam şeriat ülkesinde yaşadığı için sonradan anlamış yaptığı işin salaklığını:))
kızgın uçlu birşeyle yakmış
şimdi 24 yaşında,yara izi gibi duruyo
tabii sana yak diyemem ama :)
bu sitenin dövme bölümünde bu iş için krem kullananlar falan var,onlarla iletişime geç derim

bu aralar bende dövme yaptırmak istiyorum.kafamda güzel bir dövme tasarımı oluşturdum hatta kağıtlara döküyorum bu dövme mi :KK9:
inşallah günün birinde yaptırırım.evet biraz zaman geçtikten sonra sildirmek istiyor insan ama ben eğer bu dövmeyi yaptırırsam ömrümün sonuna kadar silmeyi bile düşünmem.tabi siz bunu ergenlik döneminde yaptırmışsınız ama benim bildiğim kadarıyla dövme silen yerler çok var ama iz kalır mı orasını bilemem.:18:

ama arkadaşda yazmış.dövme kapatıcı kremler var.yaz aylarında onları kullana bilirsin.bir çok oyuncu dizilerde bu yöntemlerle kapatıyorlar kendi dövmelerini.

Gecenlerde bi yere izlemistim konunun uzmani biri dovmenin silinebildigni ama bunun yuzde yuz olmadigini soylemisti.iz kaliyomus mutlaka.
Bende ic bilegime yaptirmayi dusunuyorum cok aciyo deniyo.ince deri oldugu icin.bi cesarete bakarda iste...

Benim erkek arkadaşımın gögsunde kocaman kartal war koyu besiktasli oldugu icin
ardından gecen hafta kûstgmzde ayrlma derecesine gelmiştik
affedeyim onu diye bana büyuk bi jest yapmis kendi çapında
kalbinin üstnde "Eda'm" yazdrmis hemde kalıci hosuma gtti ama
bi okadarda kızdım yasi daha 18 evlenmek istyoruz cok baglyız birbirmze.
Ben ewlenmedn şahsen yaptrmam yaptrmak bûyük cesaret zaten.
Bende o cesaret yok ama eger bigün yaptrirsam boynuma yada bilegme yaptrirm :))

sildiren birisi tecrübesini paylaşırsa çok iyi olur ya:26:

merhaba benımde dovmem var fakat cok oncelerı bende sıldırmek ıstemıstım.cok arastdım sonunda cok ıyı bı yerde buldum seansı 100 dolardı ben gıttıgım zaman 6 seansta bıter dedıler.ama o kadar acıdıkı 1 seans 5 10 dakıka surer dedı ben 1 dakıka ancak dayanabıldım sıldıremedım gozunu korkutmak ıstemem ama cok acılı bır ıslem oluyor.
sıldırmeye karar verdıkten sonra yıne arastırmalara basladım cunku acılı ısleme dayanamayacaktım.sonra hastaneye gıttım orda estetık cerrahı ıle gorustum dovme olan parcayı komple kesıp etı dıkıceklerını soyledı cok az ız kalabılır dedıler kı kalırdıda kesın.bu sekılde yaptrımanı tavsıye ederım ben.ız kalırsada oraya baska bır sekıl yaptrabılırsın.cunku kalan ız ınce bır cızgı olucak etı bırlestırıp dıkıyorlar.ben sıldırmedım dovmemı gercı dusunme asamasındaydım kı ıyıkı sıldırmemısım cunku benm isim yazıyordu ve suan esımle evlendım :)

Benimde dovmem var bileğimde erkek arkadasimin adı yaziyor daha yaptıralı 15 gün oluyor yaptırmadan herseyi araştırdım nerde sildirirsen sildir mutlaka yanık izi gibi bir iz kalıyor hayatım ve cookkk acılı bir işlem olup dovmenin 3 katı para alıyorlar sen bence bi dövmeciyle görüş kapatma dövmesi yaptır başka çaren yok...

Son düzenleme:
q switch lazerle siliniyor dövme.youtube'da videoları var.bi de ekşi sözlüğe dövme sildirme yazarsan bir kerede dövmenin nasıl silindiğini falan yazmışlar.kadınlar kulübünde de var böyle bir başlık.1000 tl civarı bi şey tutuyor sanırım.

lazerle siliyorlar yalnız pahalı ve acı veriyor diye biliyorum
bi araştırın

merhaba benımde dovmem var fakat cok oncelerı bende sıldırmek ıstemıstım.cok arastdım sonunda cok ıyı bı yerde buldum seansı 100 dolardı ben gıttıgım zaman 6 seansta bıter dedıler.ama o kadar acıdıkı 1 seans 5 10 dakıka surer dedı ben 1 dakıka ancak dayanabıldım sıldıremedım gozunu korkutmak ıstemem ama cok acılı bır ıslem oluyor.
sıldırmeye karar verdıkten sonra yıne arastırmalara basladım cunku acılı ısleme dayanamayacaktım.sonra hastaneye gıttım orda estetık cerrahı ıle gorustum dovme olan parcayı komple kesıp etı dıkıceklerını soyledı cok az ız kalabılır dedıler kı kalırdıda kesın.bu sekılde yaptrımanı tavsıye ederım ben.ız kalırsada oraya baska bır sekıl yaptrabılırsın.cunku kalan ız ınce bır cızgı olucak etı bırlestırıp dıkıyorlar.ben sıldırmedım dovmemı gercı dusunme asamasındaydım kı ıyıkı sıldırmemısım cunku benm isim yazıyordu ve suan esımle evlendım :)

ay yok artık tövbeler tövbesi asla öyle birşey yapmam:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X