Dövme Dövme Olarak Bu Resim Nasıl?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

rapunzel0316

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
1.086
13
Merhaba kızlar=)
Cesaretimi topladm dövme yaptırmaya karar verdim, biraz acele gibi oldu ama istediğim resmi de seçtim.Ben pişman olacağımı düşünmüyorum ama çevremdekiler seçtiğim kedi resmi için ''İlerde orta yaşlı bir kadın olduğunda bu şirin kediler hiç hoş olmaz'' diyorlar.(Şuan 19um) Haklılık payı da var ama işte siz ne dersiniz? Lütfen fikir verin beğenilmeyecek bi resim mi?

cok tatlı duruyolar =) bence ilerde yaşlı kadın olduğunda rahasızlık duyman ancak o dönemdeki ruh halinle ilgili olur ne bilim yaşlanınca bile yaşlanmamış gibi hissetceni düşünüyosan ruhen , yaptır

bence çok şeker bi model çok beğendim, ancak insan bak bak sıkılır canım yaa ben o yüsden dövmeye karşıyım sildirmesi kolay diil zaten bi ton eziyet

Dövmelerim hayatımın bir parçası böyle giderse öldüğümde bütün vücudum dövmeyle kaplı olacak :) ilk dövmemi 18 yaşında yaptırdım tabi öncesinde çok düşündüm pişman olacağım birşey olmaması için bi insan hayatı boyunca neyden pişmanlık duymaz kesinlikle ailesinden. ve gittim aile adımı çerkesce koluma yazdırdım. bu hastalık gibi bişey illaki devamı geliyor geçen sene 2. dövmem olarak sağ omzumun arka kısmına bir karış büyüklüğünde bir gitar yaptırdım ve bu yaz başında son olarak enseme melek kanatları yaptırdım. şuna emin ol ki başladın mı sonu gelmiyor hele benim gibi bu tip şeyleri seviyorsan. hiç korkma git ne istiyosan yaptır bu yaşta yaptırmayacaksında ne zaman yaptıracaksın hem korkma sıkılırsan sildirirsin geri dönüşümü olan şeylerden korkmayacaksın hayatta için rahat olsun :)

Model güzel ama tek olsa daha sempatik gibi.
Bide yaş ile alakası yok aileni üzme gönül rızaları ile git yaptır.
Dövme için kimseyi kırmaya değmez

Teşekkür ederim hepinize içim rahatladııı=)
Birde bunu düşünüyorum buna da fazla çiçekli diyorlar, karar veremedim hala.verdiğim anda ikisinden birini yaptıracağım.

ikisinin de desenleri çok güzelmiş. ben de enseme bilardo topu 8'ini yaptırmayı düşünüyorum.

kedilerden ilerde sıkılacağını düşünmüyorum. kadınların kedi tutkusu giderek artar zaten

bencede ikiside çok hoş canım ama iyi karar ver sonradan pişman olma

bence çiçeklerden sıkılabilirsin ilerde ama kedilerin yaşla ilgisi olduğunu düşünmüyorum güzel duracağına eminim bi de nereye yaptıracağın önemli tabi...yinede iyi düşün onunla yaşıycaksın :)) kolay bi karar değil.....benim nişanlım 9 yıldır dövme yapıyor bu arada ist anadolu yakasındayız özelden ulaşabilirsiniz...

Kedi tutkum yıllardır var şuan bir kedişim var seneye bir tane daha sahiplenmeyi düşünüyorum=))
Evet karar vermek o kadar zor ki işte bir hafta daha vaktim var düşünüyorum son ana kadar, teşekkürler kızlar hepinize=)

ikisi de hoş canım bence ilerde yaşlanınca sorun olacağını düşünmüyorum.omzuna falan yaptırırsan zaten sürekli görmeyeceğin için sıkılmak gibi bir durumun da olmaz.hem düşünsene ilerde torunların babanemizin/ananemizin dövmesi var diye hava atıcaklar arkadaşlarına :))

Ayy acayip moral verdin şuan=) Cidden teşekkür ederim demek kedi dövmesi çok absürt değil hepinizin dediğine göre, yaptırıyorumm=)

Kızlar sizden özür dilemek durumundayım çünkü bunlardan farklı bir kedi dövmesi yaptırdım bugün
Sonunda yaptırdımmm mutluyumm=)

Yaa evet cok hakisin ilk dovmemi 15 imde yaptirdim acidan falan hic korkmam ogrenci olmasam benim de vucudumdovme dolmustu cidden hastalik yolda dovme yapilir yazisi gorup dedurmadigim olmamistir:))))

bence çok tatlı olmuş sıkılmazsın korkma çok sevimli zaten
ama dövmenin hayat bulması önemli.senin için anlamı varsa sana nerede olduğunu ve kim olduğunu hatırlatıyorsa hiçbir zaman hiçbir dövmeden sıkılmazsın

çok güzel olmuş.bişey danışacaktım ben de kalçamın üstüne hani belin hemen yanına şöyle yanlamasına işte küçük bi silah dövmesi yaptırmak istiyorum nasıl güzel olur mu ki?böyle çiçek böcek yaprak falan hiç ilgimi çekmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…