Selülit Dove Selulit Kremi ?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ozge72

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
1.620
1.694
herkese merhaba,

bu forumda okudugum icin dove selulit kremi aldim. baska kullanan var midir? sonuclari paylasirlarsa cok sevinirim... ben de 1 aylik kullanim surecimi duzenli paylasacagim...

Merhaba ,

bende birkaç gün önce Dove Intensive Firming Jel kreminden aldım , hani şu üzerinde yeşil renk olan , seninkide ondan değilmi ?
daha çok yeni kullanmaya başladığım için henüz bir etkisini görmüş değilim aynı zamanda bu kremin sıkılaştırıcı özelliğininde olduğu yazıyor paket üzerinde , umarım öyledir :):)
ama birkaç günlük te olsa şunu söyleyebilirimki ben bundan önce Nıvea Body sıkılaştırıcı krem kullandım ve maalesef pek faydasını göremedim , dove sanki bana daha etkili gibi geldi , haydi hayırlısı umarım öyle olur ....
kurtulmak istiyorum selülitlerimden artık :KK43::KK43:

Merhaba ,

bende birkaç gün önce Dove Intensive Firming Jel kreminden aldım , hani şu üzerinde yeşil renk olan , seninkide ondan değilmi ?
daha çok yeni kullanmaya başladığım için henüz bir etkisini görmüş değilim aynı zamanda bu kremin sıkılaştırıcı özelliğininde olduğu yazıyor paket üzerinde , umarım öyledir :):)
ama birkaç günlük te olsa şunu söyleyebilirimki ben bundan önce Nıvea Body sıkılaştırıcı krem kullandım ve maalesef pek faydasını göremedim , dove sanki bana daha etkili gibi geldi , haydi hayırlısı umarım öyle olur ....
kurtulmak istiyorum selülitlerimden artık :KK43::KK43:

canım evt benimki de yeşil olan ama benimkisi gel değil krem olani... daha yorum yapmak icin erken belki ama bacaklarimda bariz sıkılaşma var.. selülitler aynen duruyor daha... ama incelme ve sıkılaşma vaaar!! bakalım sende etkisi nasıl olacak? yazışalım... ben başka forumlarda da duydum, doveden memnun olanları, o yuzden bunu tercih ettim...

cnm erhaba tekrar ,
peki buradan gelişmeleri yazalım birbirimize :):)
aslına bakarsan şunuda söylemek istiyorum , artık birçok insandan şunu duyuyorumki , öyle çok pahalı kremlerle orta düzeydeki kremler arasında etki açısında aralarında çok büyük farklar yok , bileşimleri hemen hemen aynı diyorlar bunları söyleyen arkadaşlarım çok ünlü markalarıda kullandılar ..ben onların yalancısıyım :):)
tek başına kremler faydalı değil elbette , beslenme alışkanlığı gözden geçirmek ve düzenli olarak egzersiz yapmak gerekiyor beraberinde ..
birde bence yapıda çok önemli , inan bazı arkadaşlarım var normal kilonun üzerindeler ama selülitten eser yok , eğer biraz müsait bir bünyeye sahipsen sen o kremleri bıraktığın anda tekrar oluşuyor maalesef :KK43:
ama savaşmaya devam , inşallah galip geceleceğiz :):)

evet canım cok haklısın... bence de komple bir hayat stili yakalamak lazım... boyle krem + yuruyus + egzersiz + bitki caylari... bol su icmek :) yani 15 gunluk atilimlar yerine minik minik atilimlar ile uzun vadeli dusunmek lazim :)

bir de ben bu kremi iyice yedirdikten sonra kabak lifi ile iyice ovuyorum... acaba iyi midir kötü müdür bilemedim?? fisfisfis yani kremi iyice yediriyorum ama sonra kabak lifi ile ovunca gidiyo mudur? ya da daha mi iyidir bilemedim? sen nasil yapiyorsun??

kızlar merhaba daha önce cilt doktorunun yanında çalışıyordum. ondan edindiğim bilgiye göre kremle jelle selülit tedavisinin geçmiyeceği. çünkü selülitli bölgeye kremlerin ulaşması mümkün değilmiş. sadece kendimizi kandırıyoruz. benim hiç selülit sorunum yok şuan. ama yinede bende gelecekte bu sıkıntıya düşmiyeyim diye önlem almaya çalışıyorum. yeni bir ürün buldum adı inneov suya karıştırılıp içilen ve selülitli bölgeyi içerden etki eden bir içecek. çilek esanslı yemeklerde kullanıyorsunuz ve loreal ve nestlenin birlikte ürettiği tamamen doğal bir ürünmüş. içinde kalsiyum, yeşil çay ekstresi, glükosamin ve çam ağacı kabuğu ekstresi bulunuyor. hamile ve süt veren bayanlar dışında herkes rahatlıkla kullanabilirmiş. önce yağ boşaltımı yapıp daha sonra deforme olmuş lif dokuyu yeniden yapılandırıyormuş. ben yeni başladım kullanmaya ne kadar etkili olur bilemem. eczanelerde satılıyor. bana tesadüf birinden denemem için 15 günlük verildi. size sonuçlarını yazarım.

tamam canım senden haber bekliyoruz o zaman...

yalnız bi ufak notum olacak... glukozamin, şeker hastaları için tehlikelidir.

bilgi mahiyetinde cebimizde dursun :)

merhaba ,

özgecim ben jeli gerekli bölegele sürdükten sonra önce elle aşağıdan yukarıya doğru yuvarlak hareketlerle masaj yaparak sürüyorum birkaç dakika böyle , daha sonrada avondan daha önce aldığım plastik uçlarıda yine plastik ama sivri sivri olan bir masaj aleti almıştım onunlada iyice yediriyorum , yine oval hareketlerle zaten böyle yapınca iyice emiliyo ..
kabak lifini daha önce hiç kullanmadım , o yüzdende emin değilim açıkcası ama sen bu uygulamayı yaptıktan sonra böyle bir hisse kapılıyorsan doğru olabilir .

ben dun yine dove un kremini aldım, yarısını başka yere boşalttım içine akratdan aldıgım selülit yağınının yarısını koydum, oyle kullanmaya başladım:)

bendede var dove selülit kremi sıkılaştırıyor ama bende selüliti gidermedi.Sabah ve akşam kullanmıyorum belki ondan olabilir ama sıkılaşması ve pürüssüzlüğünü ben beğendim.bende nivea good bye selülit kremini almayı düşünüyorum kullanan varsa yazsın lütfen.Avondanda almıştım hiçbir işe yaramadı yaa:Roflol:

bendede var dove selülit kremi sıkılaştırıyor ama bende selüliti gidermedi.Sabah ve akşam kullanmıyorum belki ondan olabilir ama sıkılaşması ve pürüssüzlüğünü ben beğendim.bende nivea good bye selülit kremini almayı düşünüyorum kullanan varsa yazsın lütfen.Avondanda almıştım hiçbir işe yaramadı yaa:Roflol:

canım nivea gold kullandım bende sadece nemlendiriyo başka hiç bir işe yaramıyo tıpkı avon gibi avonda kullanmıştım ama sonu hüsrann:1no2:

canım nivea gold kullandım bende sadece nemlendiriyo başka hiç bir işe yaramıyo tıpkı avon gibi avonda kullanmıştım ama sonu hüsrann:1no2:

gerçekten nivea good bye işe yaramadımı ?
düzenli kullandınmı?
işe yaramadıysa almayım bende
vichy en iyisi sanırım
fisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis

gerçekten nivea good bye işe yaramadımı ?
düzenli kullandınmı?
işe yaramadıysa almayım bende
vichy en iyisi sanırım
fisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis

yok canım avon nivea ve loreal lin ürünlerini kullandım ve düzenli olarak kullandımm ve hiç bir işe yaramadı bendeeeeee vichy belki daha iyidir onu almadım canımm

ben dun yine dove un kremini aldım, yarısını başka yere boşalttım içine akratdan aldıgım selülit yağınının yarısını koydum, oyle kullanmaya başladım:)
ben de aynısını yapmıştım ama düzenli kullanmadım henüz.Bir de vücut losyonlarınıza kayısı yağı ve e vitamini koyun,çok süper oluyor.

yok canım avon nivea ve loreal lin ürünlerini kullandım ve düzenli olarak kullandımm ve hiç bir işe yaramadı bendeeeeee vichy belki daha iyidir onu almadım canımm

loreal i bilmiyorum ama nivea yı deneyen ler memnun diye duymuştum.
vichy de biraz pahalı sanırım arkadaşım garnier inkini 99 ytl ye almış öyle dedi.:uhm:

emla al,bioder al,capilex al,vichy al zart al zurt al,gitsin bütün paralar
bayanlar çok para harcıyo desinler sonra biz traş olup çıkmıyoruzki evden canım lülülülülülü
tüyü var ,selüliti var,çatlağı var :1closedeyes::1closedeyes:

bende bu ürünlerin içine yağ katmayın arkadaşlar..
ürünün kimyasal yapısı bozulur ve etkisi azalır bence...

X