Doum sonras sa dklmesi

minta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
157
2
43
arkadaşlar doğum yapalı 5ay oldu.bu son bikaç haftadır saçlarım çok dökülüyor.internertte araştırdım.normalmiş dökülmesi.bioxinle yıkıyorum arkasından vichy nin serumundan kullanıyorum.çare yok dökülecek.. 6ay 1senede sürebiliyormuş dökülmesi..
sizinde dökülmeler oldumu?naptınız bir öneriniz varmı?ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşk.ler

ben doğum yapalı 2 ay oldu henüz dökülme başlamadı hatta bugün annemle konuştum herhalde benimki dökülmeyecek dedim oda bana daha bekle henüz erken dedi

ohoooo dökülme 1 sene sürüyorsa ben kesin kel kaldım ya
acayip bi dökülme var bende..

mutlaka dökülürmüş..naapalım çekicez başka yolu yok..minta sen emziriyomusun?peki saerumun bi yan etkisi yok öyle değilmi bebeğe?

dökülme ne demek yaaa tutam tutam hele banyo yapıncaa
ne olcak bilmiyorum kel olcaz heralde
bakım maske kar etmiyor

benimde acayip dökuluyo saçlarım bakım yağı aldım ısırgan özlü şampuan verd eczane ama yınede caresi yok.1 sene surerse kel kalabılırım

walla kızlar benim doguma 8 haftam var ama simdiden saclarımı kestirdim
beni uyardılar cunku cok dokulecek diye

senağlamasenağlama bende doğum yapalı 4 ay oldu acayip derecede saç dökülmesi var evi süpürdüğümde halının üzerindeki kırıntıları süpürmem gerekirken kırıntıdan çok saç süpürüyorum senağlama hep banyoda taramama rağmen saçlarımı yataktan kalkıyorum yastığım saç dolu hiç böle olmamıştı inşallah çok fazla uzun sürmez hormonlarımız yerine otursun artık sengözlerimebaksanab

benimde doğumdan sonra saçlarım çok döküldü.ne güzel saçlarım vardı geçen hafta okul arkadaşımla karşılaştım.ne oldu böyle senin o güzel saçlarına dedi.bende çok üzüldüm.bazen eski resimlerime bakıyorumda ne güzel saçlarım varmış.açıkçası eski saçlarımı özlüyorum.

evet arkadaşlar ben doğum yapalı 9 ay oldu ve hala dökülüyo fakat son 2 aydır biraz daha azaldı sanki yada ben kendimi avutuyorun ne zaman bitecek bu dökülmeler offf offf

canim merak etme benim uc bucuk yasindaki oglumda inan bayabi sacim dokuldu nerdeyse on taraf acildi sonra bir sene sonra tekrar saclar geldoii dokulen ayni yerlerden canim merak etme guzelim hamilelik sirasinda hormanlar deyistigi icin boyle seyler oluyo eski haline donmesi icin hersey biraz zamana gerak var.simdi ikinci cocugum uc aylik olucak hadiii tekrar cikan yerden saclarim yine dokuluyo .bu bi surec gelip gecici.ilk kez yasamadigim icin bu seyi garipsemiyorum ben sende rahat ol.a.s.

aynı sorun bende var asırı dokuluo bebegım 1.5 yasına gırınce kesıldı dokulmesı

nılufer aynen benımde oyleydı herkes hayren oluyodu sımdı gel gor eseryok ondan

mutlaka dökülürmüş..naapalım çekicez başka yolu yok..minta sen emziriyomusun?peki saerumun bi yan etkisi yok öyle değilmi bebeğe?

serumun yan etkisi yokmuş çocuk doktoruna sordum.serumla birlikte aldığım vitamin var ama onu kullanmadım.onun yan etkisi olabilir.
evet emziriyorum.şu hormonlar normale dönsede kurtulsak saç dökülmesinden..

Konu sahibi ve bölüm sorumlusu arkadaşımın dikkatine..
Konu Doğum yapanlar bölümünden ilgili bölüme taşınmıştır
Sevgilera.s.

valla arkadaslar aynı sorun bende de var bende dogum yapalı 4 ayı gecıyo yaklasık bır aydır cok saclarım dokuluyo hele banyodan cıkınca tarayınca ıkı avucum sacla doluyo nasıl canım sıkılıyo anlatamam bu gıdısle kesın kel kalacam dıyorum bıde 1 sene falan surerse nolur sonum allah bılır (

Canım aynısı kızkardeşime oldu eczacısı Organicum kuru saçlar için mavi şampuan ile mor şişe kremini vermiş 1 ayda dökülme bitti içinde bitki yağları varmış saçın yağlıysa yeşil kutuyu kullanıyorsun birde diyet yapıyorsan demiri eksik etme yeşil yapraklılar kırmızı et vb. öpüyorum kaydirigubbakcemile5

aynen arkadaşlar vallaha artık korkuyordum tamam biliyorum hamişlikten sonra döküldüğünü ama bu kadar olacağını hiç düşünmedimyumak yumak resmen eşimde artık bi araştır bakalım dedi yoksa doktora gidecektim iyiki buraya bakmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…