Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri **Dostlar işe yarıyormuş birlikte bakalım işte çemen kürü..

dikkatli okuyun lütfen boshayallersmile
1 bardak zeytin yağı yazıyor yerimseniben

ben başından beri öyle söyledim cnmsn ynlş okumuşsun

tebrikler canım, cok güzel sonuç almışsın hem de çok kısa bir sürede, ilginç. yaşın kaç acaba? genelde ergenlik çağındakiler bu kadra kısa zamanda sonuç alıyorlar da, ben de 25 yaşındayım, yaşını merak ettim.

kızlaaaar!!! sophia, aysima, imdaat!!!

ben bu karışımı buzdolabında beklettim, 1 hafta sonra çıkardığımda yağ donmuştu, sonra çözüldü tabi. şimdi dışarda olmuş mudur sizce, kullanayım mı?buzdolabında olması etkisini azaltmış mıdır acaba?

buz dolabındamı beklettinn:1shok: valla tarifi okuduğum sitede dolapta bekletin filan yazmıyodu hatta güneşte bekletsenizde olur diyodu valla cnm etkisi gitmiişmidir bilemeyiz sen gene yap bakalım

aysimaaaaaaaaa nerdesinn 5-6 cm le nerelere gaçtınn bende istiyom bende baaanee... çemen kürüylemi yaptın desem daha yeni başladın bu küre...ne kullandın bunun dışında

aysimaaaaaaaaa nerdesinn 5-6 cm le nerelere gaçtınn bende istiyom bende baaanee... çemen kürüylemi yaptın desem daha yeni başladın bu küre...ne kullandın bunun dışında

Vallah kizlar ne oldu bilmiyorum bundan bi kac ay önce 91-92di sonra serbetci otu kremi kullandim 93-94oldu indi simdi kullandigim seyler ise Mersin yagi Cörek otu yagi cemen kürü bide cilek yagi...

buz dolabındamı beklettinn:1shok: valla tarifi okuduğum sitede dolapta bekletin filan yazmıyodu hatta güneşte bekletsenizde olur diyodu valla cnm etkisi gitmiişmidir bilemeyiz sen gene yap bakalım

saol canım ya bir de ben ilk defa sürücem de bu cıvık cıvık şeyi nasıl sürüyorsunuz. 1 su bardağına 1 çorba kaşıgı koydum. ama yağ sonuçta. içinden tozları mı alıp sürüyorsunuz, yağı mı sürüyorsunuz? sürdükten sonra bişe mi sarıyorsunuz, nasıl yapıyorsunuz? yardım lütfen!!!...

Vallah ben yagiyla az masaj yapiyorum sonra tozuylada az ovaliyorum ama bastirarak degil...Ve azda olsa agrim var...

kızlaaar ben geldim .)
eee gelşmeleri söyeyin ben bıraktım almdm çnkü yaa ama 86 cm hala. bu akşam yptm 5-7 gün sabretcez artık :)olumunekankayizsmile

Vallah kizlar ne oldu bilmiyorum bundan bi kac ay önce 91-92di sonra serbetci otu kremi kullandim 93-94oldu indi simdi kullandigim seyler ise Mersin yagi Cörek otu yagi cemen kürü bide cilek yagi...

şerbetçi kremi dediğin şu yağsız kremle yaptığınmı onu yaptın 94 oldu öylemi e indimi peki tekrar....pfff çörekotu yağım bitti bitecek sadece dolgunluk var başka bişi yok masaj yapmaktanda elimde kalacak bigün göğüslerim yaa dokunduğumda acıyo oda heralde masajı sert yaptığımdan olsagerek şu çemene başlıycam ama vakit bulamıyorum gece yapıp yatsam sabah yıkamaya vatim olmuyo...yağım bitsin mersin yağına bi başlıyım bakimm...

aysimanın dediği gibi yağından azcık al masaj yap sonra çemeniyle birlikte al sıva bi sargı bezi filan sar tülbent gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…