Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri **Dostlar işe yarıyormuş birlikte bakalım işte çemen kürü..

Ya orda yazdigi gibi herseyi yaptim yani karisimi bence cok az... yada yalnismiyim bu konuda??

1 çorba kaşığı çemen otuna 1 su bardağı zeytinyağı 10 gün beklet sür. ben bu şekilde yaptım. ama önceden sadece yağı sürülcek biliyordum 15 gün öyle yaptım ama dolgunluk genede oldu. şimdi maske şeklinde yapıyorum 10 günde bitiyor. gene yapacağım bu gece karışım.

Hmm...Tmm tsk canim...=)

eh biraz öle.. ben önüme havlu koyup sürüyorum :ecrin_bebek:

bnu okudum ama çemen tozu sipariş etmedim :/ var sitesinde numarası :d

bende 23 yasindayim ama iki tane oglus emzirdim izine gidince paket paket alcam malzemeleri kücük yasta anne olursa insan memisler gelismeden sönüyo

bende 23 yasindayim ama iki tane oglus emzirdim izine gidince paket paket alcam malzemeleri kücük yasta anne olursa insan memisler gelismeden sönüyo

yardımcı oluruz sve seve ablacım opuyorumnanaktan çörek otu yağı toparlar çilek yağı da sıkılaştırır olumunekankayizsmile

cnm en az 1 ay yapmak gerekli bünyeden bünyeye fark ediyo....1 ayda sonuç alamayan 2 yada 3 ayda alır...

konu sahibinin tarifi bu degilki canım. bi daha bakın isterseniz.1e 1 ama kaşık ölçüleriyle..

benim verdiğim tarif bi seferlik için geçerli yani anca bi sürümlük size yeter....ha daha çok olsun diyosanız 1 değil daha fazla kullanımlık istiyosanız miktarı artırabilirsiniz eşit şekilde...

yardımcı oluruz sve seve ablacım opuyorumnanaktan çörek otu yağı toparlar çilek yağı da sıkılaştırır olumunekankayizsmile

saol canim bende avusturyadayim cogunu bulamiyorum ama arstircam cörek otu yagini belki o vardirguclubacismileopuyorumnanaktan

Arkadaşlar merhaba,
Gögüs büyütme konusu ile ilgili tüm konuları okudum ve sizlerle de yaptıklarımı ve sonuçlarımı paylaşmak istiyorum.
Şimdi öncelikle günde 2 kere küc yiyorum yoğurtla 2 yemek kaşığı yoğurt ve 1 tatlı kaşığı küc sabah akşam olarak. Mutlaka ama unutmamalı. Sonra Şerbetçi otum var. Onu da şu şekillerde kullanıyorum: Önce çay gibi demliyorum suyunu masaj yapıyorum. Islak olan tanelerini de rondodan geçiriyorum ve evimdeki herhangi bir kremle karıştırıyorum sürüyorum. Ve ayrıca bu bahsettiğiniz makinadan da bende var masaj aletinden yani. Bu şerbetçi otu ile yaptığım kremi de masaj aletini açmadan önce sürüyorum ve masaj aletimi çalıştırıorum. Bunun haricinde de adaçayı içiyorum. 5 gündür uyguluyorum bunları ve süper sonuçlar aldım. 75 bedendim ve neredeyse ben de öyle bir dolgunluk oldu ki 80 sıkı geliyor artık tamamen dolduruyorum. Ayrıca 85 e geçmeyi düşünüyorum. Hedefim 90 :))))
Herkesin istediği seviyelerde olur inş. diyor, kolay gelsin diyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…